Drapanre Boszorkány- és Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Isabella Milano rezidenciája

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Isabella Milano rezidenciája  Empty Isabella Milano rezidenciája Pént. Feb. 10, 2012 8:42 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

.....

2Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Pént. Feb. 10, 2012 8:48 am

Lizbeth Parlay

Lizbeth Parlay

*Kezdettől fogva furcsa volt ő nekem. Még ha ki sem mutattam, akkor is túlon- túl irritáló volt ahhoz, hogy ne gyanakodjak rá valamiért. Hitetlenkedve húzom fel szemöldököm szavára, egy percre sem jut eszembe válaszolni, habár egy ponton mégis kifakassza belőlem gyenge indulatom.*
- Ön és én..ne nevettessen...
*Húzom el gunyorosan ajkaimat. Nem tudom, hogy mégis honnan képzeli ezt, de amennyiben nem fog letenni róla.. Kezembe kerül ismételten pálcám. Megrázására még csak el sem veszem kezemet róla, nincs értelme valójában. Erős mágus, mégsem hat meg erejével. Hozzá szoktam már az ilyesmikhez, Tom mellett is határozottan bírtam elmenni, pedig ő minden idők leghatalmasabb sötét varázslója volt. Mély sóhajtásban konstatálom távozását, s csak annyit teszek, hogy felveszem a levelet. Talán, ha a lények segítségét hívnám, megfejthetném a szöveget..mégis kedvem van Isabellát felkeresni. Testem árnyak martalékául esik, s lényem átkerül egy köztes síkra, amely lehetővé teszi, hogy alakom Isabella szobájának egy árnyékába kerüljék át. Ebből kiolvadva lépek a meleg padlózatra, és komoly tekintetemmel kezdem el méregetni a nőt.*
- Üdvözletem. Volna itt nálam egy levél, ami neked íródott. De csak akkor adom oda, ha elmondod mi áll benne. *Szólok rá hirtelen a semmiből. Váratlan érkezésem noha nem éppen illedelmes, főleg, hogy ezekről a dolgaimról szinte senki nem tud...Igazából már régebben is megtapasztalhattam, hogy Isabellában bízhatok. Tudom, hogy ő nem fogja kiadni titkomat, ami a sötét mágiában lévő jártasságomat képezi, már ha ez sötét mágia volna. Semmi köze sincs hozzá, papnői mivoltomhoz köthető.*

3Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Pént. Feb. 10, 2012 9:16 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Rozt simogatva olvastam éppen a kanapémon ülve teljesen a gondolataimba mélyedve olvastam. Nem igazán figyeltem arra mi van körülötem. Inkább Roz kémlelte a szobát unalmában én csak olvastam, de gondolataim más felé szálltak inkább. Sok minden történt mostanában ami miatt aggódhatok. Lizbeth miatt is aggódtam elégé hiszen láttam rajta, hogyan is van. Ha bár volt olyan érzésem bízok valamennyire bennem, tudtam utálja ha életébe vájkálnak így nem tettem, csak figyeltem őt. Mélyen a gondolataimba mélyedtem éppen ezen mikor Roz hirtelen megrántotta a szárimat és meghallottam Liz hangját. Csak a szívbajt hozta rám.*
-Lizbeth, szerbusz. Levél?
*Álltam fel közelebb lépve hozzá. Roz leugrott mellém Lizt méregetve árgus szemeivel. Vajon milyen levél ami nekem jött, de ő tudni akarja a tartalmát?*
-Persze elmondom biztos téged is érint ha érdekel.
*És ez felelőtlen ígéret hiszen nem tudom mi áll benne és még csak nem is sejtetem, hogy ez olyan levél melynek tartalmát még emlékeimből is törölni akarom. Roz szólalt meg gúnyos hangján.*

-Miért mondaná el ha neki jött? És ha nem mondja el mi lesz?
-Roz fogd be! Lizbeth nyugodtan ad ide elmondom mi áll benne Roz ma nyűgös, megkelet fürdenie.
*Roz fújva ült le mellém.*

-Macska vagyok, tiszta állat.

4Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Pént. Feb. 10, 2012 9:32 am

Lizbeth Parlay

Lizbeth Parlay

*Tekintetemet némelyes átforgatom a szobán. Milyen különös, semmit sem változott, még ha a viselkedésére is célzok. Pedig mindenki mástól azt várhatnám, hogy ne tűrjenek meg. Elvégre is elárultam a drapanre, noha egyedül Isabellának meséltem el, hogy miért is. Ezekiel kristálya, Nathan testvérem..kaotikus időket éltünk meg. De mindezen túl már nem számít mások véleménye, ami rám értendő. Megmentettem az iskolát azzal, hogy lelepleztem Lionelt, és számos kegyenc esett áldozatául pálcámnak..ugyan mennyit bizonyíthatnék még? Hűvös tekintetemet vezetem végig Isabella társán, s lépek egyet előre.*
- Nem szükséges. Ismerhetnél már Rose annyira, hogy birtokomban a tudás, amellyel megtudhatom a levél tartalmát. Csak hogy tisztelem Isabellát, így személyesen jöttem el. Egy rendkívülien érdekes találkozóm volt...mit is mondott.. *Elgondolkodok egy pillanatra, majd átnyújtom a nőnek a levelét.*
- Azt mondta, kérdezzelek meg Ryanről..nos? *Kissé cinikusan viselkedek ebben a pillanatban, de tekintetemről rellik, hogy feldúlt vagyok valamiért. Bizonytalanságomat leplezve állok előtte, s azon gondolkodom, hogy ki is lehetett az illető, akivel találkoztam. Minden amit mondott, felkavaró. Éjjel kell tartanom egy szertartást, hogy a démonoktól nyerjek információt az illetőről..*

5Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Pént. Feb. 10, 2012 9:57 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Nem élek előítéletekkel. Álltam már mind a két oldalon tudom melyik oldalnak mi a célja, eszköze, elve. Harcoltam már jó és rossz mágusok oldalán, megismertem egyaránt minkét oldal rossz és jó oldalát így nem élek előítéletekkel. Pláne nem valakinek a múltjával kapcsolatban. Hiszen ha ezt nézném magamat is mélyen, nagyon mélyen el kéne ítélnem, nem véletlen tehát, hogy én is titkolom múltam. Tudom, hogy Liz miért tette azt mit tett tehát nem véletlen, hogy nem ítélem el és barátságosan fordulok felé. Semmi okom rá, hogy elítéljem, sőt azok után, hogy vissza hozta nekem Rozt a halálból végkép semmi okom rá. Mikor Liz lefokozásról volt szó én azon kevesek közé tartoztam kik Liz mellett álltak ki, hogy ne fokozzák le. De ez is kevés volt mint akkor minden érv.
Roz csak ült ott hallgatva Lizt.*

-Jéé tudod mi az a tisztelet szó? Micsoda meglepetés.
*Mikor meghallottam a nevet, lefagyott a mosoly az arcomról és el is sápadtam. Roz rögtön felállt és Lizre fújt.*
-Ne merészeld kiejteni ezt a nevet Isa közelében megérteted? Még csak említést se tegyél róla.
*Roz kicsit felidegesítette magát és így nem tudja kontrollálni magát és át vette párduc alakját. Rögtön megragadtam a grabancát mielőtt Liznek ugrott volna és vissza húztam.*
-Ül! Nyugszik!
*Guggoltam le Roz mellé és fogtam a grabancát, de láthatóan én is ideges voltam és remegtem. Guggolva olvastam végig a levelet a végén elégé elsápadtam.*
-Ezt hol szerezted? Kitől kaptad, hol találtad?
*Roz közben megrázta magát és vissza alakult így én is felálltam. Roz leült Lizt méregetve.*

-Bocs, mióta visszahoztál nehezemre esik kontrollálni az alakomat.
*Lökte oda Liznek és a lábra feküdt macska ként. Én csak Liz válaszát vártam sápadtan, remegve, ideges voltam nem kicsit.*

6Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Pént. Feb. 10, 2012 10:07 am

Lizbeth Parlay

Lizbeth Parlay

*A levél láthatóan azt a hatást keltette, melyre én magam számíthattam. Csak egy érdekes tekintettel állok elő Rosehoz. Hosszú ideje ez az első eset, amikor egy ilyen kirohanást nem fogok szó nélkül hagyni. Így tehát megvárom, még kicsit lecsitulnak akedélyes, s csak akkor szólalok meg.*
- Rose, hálával tartozol nekem és ezt te magad is tudod. Nem fogom hagyni magam provokálni, de ha én nem volnék már nem élnél. Tanusíts egy kis tiszteletet, nem egy diákkal beszélsz és nem is egy ellenséggel. *Diplomatikusan fejezem ki magamat hűvös higgadtsággal, majd a nő felé fordulok. Reakciójából ítélve kissé mintha félne, aminek okát még nem ismerem..vagy is ismertem.*
- Először tudnom kell, hogy mi áll a levélben. Utána megvitathatjuk, hogy honnan ez az egész..rendben van? *Nyugodt tárgyilaggal szólalok feléje, majd még teszek néhány lépést, hogy mellé érhessek és kezemet a vállára tegyem. Tekintetemet az ablak irányába illesztem.* - Úgy néz ki, hogy mesélned kell nekem.

7Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Pént. Feb. 10, 2012 10:42 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Roz csak ült és figyelte Lizt érezhetően vibráló energiákkal. Mióta Roz visszatért nehezen tudja magát vissza fogni és amit én érzek azt ő rögtön átveszi. Ez eddig is így volt, de eddig csak érezte most át is veszi és mivel Roznak amúgy is vannak bizonyos magatartási problémái így ez csak jobban oda tesz. Így ez tőle is sokkal több koncentrációt igényelt, de ennél a témánál erre képtelen voltam nem féltem semmitől, megtanultam, hogy ez farkas hiba egy személytől féltem csak Ryantől, de tőle...Roz végig hallgatta Lizbethet és éreztem, hogy hevesen gondolkodik majd csak kedves kiscicám hozzádörgölte fejét Liz lábához, no persze azért nem vitte túlzásba. És legnagyobb meglepetésemre Roz teljesen normálisan válaszolt.*
-Tudok róla nem kell rá emlékeztetni. Ellenségnek nem tekintelek köszönhetően annak, hogy összefoltoztál és Isa valami ok miatt bír téged. A diákokat meg felfalni szoktam.
*Persze nem az én Rozom lenne ha ezt nem süti el. Rendben? Nincsen rendben, de most erre mit mondjak? Egy választásom van az pedig a beszéd, ha akarom, ha nem. Tudnom kell honét szerezte Liz a levelet és ezt csak akkor tudhatom meg ha beszélek, sajnos. Hagytam, hogy Liz a vállamra tegye a kezét valljuk be jól esett. Csak sóhajtottam.*
-Üljünk le utána mesélek.
*Miután leültünk inkább kifelé bambultam az ablakon úgy kezdtem bele.*
-Tudod nem is a tartalma a gond ha nem az, hogy ezt a evelet én elégetem már egyszer. Ryan a volt férjem ő küldte nekem régen nagyon régen a koriban én a sötét oldalon álltam ott szolgáltam. Levél tartalma a válóperünkre vonatkozik, hogy megöl ha elindítom a válópert. Egyszer már elégetem ezt a levelet így újra meg kelet írni mert nem egyszer tűzben égettem el. Látszik, hogy friss az írás és maga a papír is ez az ő írása a papíron az ő véd jegye van. Ez csak akkor lehetséges ha él, de nem élhet mivel, hogy... Ha jól tudom a per után bekönyörögte magát Ezekielhez. És ha jól tudom akkor tudjuk kinek a rokona is volt így Ezekiel befogadta.
*Nem fejeztem be a mondatott csak lehajtottam a fejemet és Rozt simogattam. Nem akartam erről beszélni és a mondatott meg befejezni se akartam.*
-De ez téged miért érint?
*Suttogtam a mondatott hangomban erős félelemmel.*

8Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Pént. Feb. 10, 2012 11:09 am

Lizbeth Parlay

Lizbeth Parlay

*Szokatlan érzések járnak át várakozásom alatt. De meg kellett tanulnom várni. Az idő igazi kincs, amelyet csak azok képesek élvezni, akik megtanulnak várni. Olya sok idő telt már el azóta, hogy így érezhettem magamat. Mintha a világ sosem változna, mintha mindig jönne valami új, valami megfejthetetlennek tűnő dolog. Hozzá szokhattam volna már, hogy személyem körül sosem lesznek egyértelműek a dolgok. Tom titkolt özvegyeként sorsom ingoványos lett attól a pillanattól kezdve, hogy apám összeismertetett vele. Sosem értettem, hogy bizalmát miért vetette belé..egészen addig, míg bele nem szerettem. Volt benne valami, valami amitől megfogott. Belém látott és erőmet szegte. Elrejtett, s csak is magának akart. Tom számára olyan voltam mint egy diadém, amiről senki sem tud, akinek nem kell tudnia. Egy ereklye, amire vigyáznak, megcsodálnak és elrejtenek. Most pedig, most pedig más idők járnak, megtanultam magamra vigyázni. Még mindig élénken cseng bennem az idegen alak szavai, s nyugtalanítanak is valamelyest. Hiszen, ha igaz amit mond, akkor..akkor az mindent megváltoztat majd. Egy nyugodt pillantással illetem Roset, s elismerően biccentek egyet. Manapság valóban muszáj keményebb ezsközökhöz nyúlni, ami a diákokat illeti. Habár a dracollinnál ez csak természetes. Hiszen eme szakba csak azon réteg kerülhet be, akik bírják a kínokat. Démontan órán a halál eshetősége is fenn áll, amennyiben nem tartják be utasításaim. Büntetéseim pedig messze túl menőek, amit egy iskolába megengedni lehetne. Ám minő csoda, van rá engedélyem. Hiszen amit tanítok, az a minisztérium egy fekete foltja. Gyakorlatilag sötét aurorokat képzek, egy elit sötét mágusokat, akik hatékonyabbak a sötétség kegyeltei ellen. Már ha nem állnak éppen soraikba, erre már nincs rá hatásom, révén, hogy nem vetem meg én magam sem a kegyelteket.
Leülök ugyan a kanapéra, de rövidesen a hallottak alapján rögvest felemelkedem, s szinte látható súlyossággal megyek oda a kandallóhoz. Mereven állok meg előtte, mint mindig mikor szinte a lángokban látok megoldásokat. Lelkem mélyére zárt dolgok szakadnak fel jelen pillanatban, s mágiám sötét auraként veszi körbe testemet addig a pontig, míg nem sóhajtok egyet önmagamat béklyó alá zárva. Elég erős vagyok már ahhoz, hogy tudjam magam kontrollálni. Hosszas csend után szólalok meg, jelezve, hogy a téma nehéz ügy.*
- Különös nem de bár? Maradjon köztünk. *Ismét a múlt, nem éppen a legmegfelelőbb időpontban. Kavargó gondolataim majdnem magam alá temetnek, így gondterhelten dörzsölöm meg homlokom mi előtt belekezdenék.*
- Tom Denem a férjem volt. *Egészen halkan suttogom el ezen titkomat Isabellának. Talán csak most kezdem érezni a súlyát annak, hogyha ezt egyszer a világ megtudná, hogy minden idők leghatalmasabb sötét mágusának legközelebbi társa voltam egykoron, akkor kisebb káosz ülne a minisztériumra. Végtére is az édesanyám volt az aurorok vezetője. Jó formán a minisztérium át lett verve, ahogyan mindenki más is.*
- Ez megmagyarázza azt, hogy miért tud rólam annyit. Eljött hozzám alig néhány perccel ezelőtt mi előtt ide jöttem volna. Beszéltem vele. *Kemény tények ezek, amelyek lehet hogy visszarettentik majd őt, de ez a könnyedség tőlem már csak természetes.* - Voldemortnak volt egy testvére? *Milyen közel volt, mégis milyen távol..nem igaz? Komorrá változik tekintetem, s ezt a nőre emelem.* - A múlt mindig kísért.

9Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Pént. Feb. 10, 2012 2:23 pm

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Múlt, jelen, jövő, mind olyan fogalom melyek életünk során utunkba kerülnek és életünket meghatározzák. Habár múltunkban ne éljünk, mondják a bölcsek ez nekem lehetetlen volt hiszen mindig ott volt, ott kísértett és mindig sebeket okozott. A jövőm ezután a fordulat után kétes, hogy milyen lesz. A jelen pedig? A jelenleg egy tüzes pokol volt amiben éppen szenvedek, hogy olyan ügyet kell hánytorgatnom melyet nem akarok és nem is szoktam felhánytorgatni. Olyan dolgokat kell elmondanom most amiket még a tulajdon apám nem tus rólam nem, hogy más csak Roz tudja ő az egyetlen ki tudja mi is életem története.Olyan helyzetbe kényszerültem mely megkövetelte azt, hogy ezeket elmondjam. Mit oly' sok ideig elzárva magamban őriztem most muszáj újra térre engednem pedig egy porcikám sem kívánja. Félek Ryantől ez látszik, de van rá okom ugyan akkor ha tényleg él el kell pusztítanom...újra és ezt végkép egy ízem sem kívánja.
Csak figyeltem Lizt és elég erősen meglepődök a hallottakon. De csak hallgatok. Párperc csönd után szólaltam meg.*

-Szóval ha jól értem tudjuk ki él és Ryan is aki a testvére. Lizbeth ha Ryan él...
*Nem fejeztem a mondatott. Bár én nem tudtam, de Roz telepatikusan üzent Liznek.*

~Lizbeht bár Isa ezt nem mondja, de én tudom és érzem, hogy retteg most Ryantől. Nem vételen ha ő már bocs, de én sosem tudom másképp hívni mint Voldemort él és Ryan is mindketten bajban vagytok. Elég nagyban.~
-Mit tervezel most Lizbeth?
*Néztem Lizre kérdő tekintettel. Bár talán szörnyülködnöm kéne azokon amiket megtudtam, nem teszem. Ahhoz túlságosan is ismerem ezt az érzést, hogy most ettől megrettenjek vagy nagyobb fennakadást okozzon. Voldemort neje. Ki hitte volna. És van egy olyan sejtésem, hogy ma este több is ki fog derülni.*

10Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Szomb. Feb. 11, 2012 3:20 am

Lizbeth Parlay

Lizbeth Parlay

*Béklyóba zár, és felemészt. De nem, nem hagyhatom, hogy ez történjék. Nem hagyhatom, hogy ismét maga alá temessen. E miatt vesztettem el Jeffreyt is, ezúttal máshogyan kell, hogy történjen. Más kiutat kell, hogy találjak. De vajon merre felé kellene? Annyi kérdésem volna, s a válaszokat csak is ott találhatnám. De megérné ugyan? Ugyan megérné annyi szenvedés, és annyi elnyomás után. Megérné-e ismételten azt az utat választanom, ahonnan sosincs kiút. Én találtam, a kérdés már csak az, hogy visszaállak-e ama ösvényre, avagy sem? A semmiből csattannak fel szavaim.*
- Ha Ryan árt, akkor megölöm. *Különösen hangozhat ez ajkaim alól, hiszen a minisztérium tiltja a mágusok öldöklését mindenféle politikai engedély nélkül. Én mégis oly' egyszerűen írom fel ezeket a szabályokat, olyan könnyen beszélek róla. Láthatóan megváltoztam, de valamiben mégsem. Tisztelem a minisztériumot, ám a szabályait gyakorta áthágom, ami a szakvezetőkre nem éppen jellemző..sőt. Nyelek egyet Rose szavaira elmémben, s hasonló módon válaszolok neki.*
~ Rose, én nem félek. Nem azért, mert nincs mitől..csak nézz végig rajtam, hogy mivé lettem. Már nem ismerem a félelem fogalmát, sem érzését..ezt az emberséget kiölték belőlem. ~ *Szokatlan őszinteséggel szólok a teremtményhez, majd Isabella kérdésén elgondolkozva arrébb söpröm szemembe lógó tincseim.*
- Semmit.. *Felelem szürkén, holott ismernek már, nekem mindig van valami tervem. Most még sincs. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem mondta el, hogy nem halt meg? Miért nem keresett? Mégis miért nem engedte meg, hogy mellette legyek? Miért védett meg, és rejtett el, hogy a minisztérium rám még csak ne is gyanakodjon?*
- Ugyanakkor, bizonyára megvan az oka, hogy miért éppen most.. Szeretnél valamit mondani nekem, amit esetleg nem tudok?

11Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Szomb. Feb. 11, 2012 5:51 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Mikor Liz hangja hirtelen felcsattan összerezzenek s felállok. Oda sétálok mellé és ugyan arra a pontra meredek mint ő, Roz közben oda cammogott mellénk és leült Liz mellé kicsit megbökdösve annak lábát a fejével.*
-Nem Lizbeth. Te nem. Ha tényleg él ártani akar azt hagyd rám.
*Nekem kell őt megölnöm...megint. Muszáj. Bár ellenkezik elveimmel az, hogy megöljek bár kit is Ryannal kivételt teszek. Nem! Nem élhet. Érzem, hogy a gyűlöletem és a harag veszi át felettem az uralmat, de őt nekem kell megölnöm, egyszer már megtettem, hát megteszem megint. Magamban üzenek a főavataromnak, hogy menjen és keresse meg Ryant, legyen észre vétlen és gyors és ő ne tegyen vele semmit. Kis hideg levegő suhan át a szobán, ennyi csak ennyi érezhető abból, hogy elküldtem őt. Roz csak rám nézett majd Lizre. Meredve bámultam magam elé.*

~Nem is rólad beszéltem ha nem Isáról. Lizbeth nem ölték ki belőled az emberséget ezt csak hiszed mert ezt akarod hinni. Hinnéd, hogy Isa ezt mondta magáról egykoron? Most meg nézz rá élettel teli, vidám, nyugodt. Őőő, oké nem most. De átlagosan. Te is emberséges vagy, ha az akarsz lenni.~
-Hogy érted, hogy semmit? Azt tudom Ryan miért most óhajt az életembe avatkozni. Lizbeth túl sok dolgot kéne most neked elmondom ahhoz, hogy tisztán lás, de ha ezeket elmondom annak túlságosan is súlyos következményei lennének és lehet olyanba rángatnálak bele melybe nem akarlak mert veszélyes lehet. Olyanokat is elkéne mondom melyeket szinte senkit nem tud ebben az ügyben elégé hátráltatnának.
*Roz csak egy komoly hangú üzenetet küldőt mentálisan Liznek.~

~Komolyan tudni akarod te ezt Lizbeth? Ha megtudnád Isa miért nem bír pálcával közel harcot vívni csak elementárokkal hidd el nekem mivel épeszű vagy kirúgatnád őt az állásából. Mondjuk talán így az is értelmet nyerne számodra miért vagyok mellette folyton és miért előtte haladok és miért pusztították el őt is majd nem mikor én meghaltam. Nem csak azért mert a társa vagyok. És ezt senki se tudja és ha megtudnák az emberek akkor teljesen másképp viselkednének Isával, lealacsonyítóan viselkednének vele amit ő nem tűrne.~

12Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Vas. Feb. 12, 2012 7:15 am

Lizbeth Parlay

Lizbeth Parlay

*Latolgatni kezdem az esélyeket, meg éppen azt, hogy mit is kéne tennem. Hogyan kéne? eg egyáltalán mit? Eszeveszettül rohannom kéne hozzá, vagy megvárni míg Ő jön el hozzám? Tom, miért csináltad ezt velem? Bűntudat lesz rajtam úrrá, hiszen akkor megöltem egy hű alattvalóját...valamint meg is csaltam Jeffrey-el. Ha tudtam volna, ha tudtam volna, hogy... Komor pillantásomat azonnal elfedem, s csak egy bólintással reagálok Isabella szavaira. Nos, ha ő szeretné, tegye..jelen pillanatban lelkemet mardossa eme hír.
~ Rose, Isa és az én esetem teljesen más. Nézz körül..túl sok mindenkit vesztettem el..nem vagyok jó, a minisztérium is gyűlöl..nem fogok semmit sem tenni. Én már feladtam.. ~ *Mélyet sóhajtok szavaim alatt, s rá pillantok a macskára. Rose az egyetlen, aki mindent megláthat lélektükreimben. Rengeteg fájdalom, bizonytalanság, hánykolódás és düh. Ahogyan azt is szemmel követheti, hogyan változik arckifejezésem pontosan ellenkezőjévé.*
- Mondj el mindent, nem számít. Azt hiszed, hogyha Tom él, hagyja hogy kimaradjak belőle? Vagy Ryan? Ryan tudja milyen kötelék van köztem és Voldemort között. *Általános hangsúlyban felelem neki, majd újabb sóhajtást engedek meg Rose irányába.*
~ Ez engem nem érint. A szememben nem a pálcahasználat a fő mérva adó. ~

13Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Vas. Feb. 12, 2012 8:17 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*A gondolataim minden felé cikáztam. Meg kell találnom Ryant és meg kell ölnöm még ha ezért súlyos árat is kell fizetnem majd. Nem maradhat élve, nem, nem soha. Ha élve marad túl sok veszélyt rejtene magánban és azt köszönöm nem akarom megtapasztalni. Csak reménykedhetek, hogy a főelementérom megtalálja nekem őt még ma este és akkor megölhetem. Meg kell őt találnia, muszáj. Tudom, hogy arra, hogy rövid időn belül ezt lerendezem kevés az esélyem, de ha tudom hol bujdosik mér az jó hír számomra tudom honét várhatom a támadását és ez nekem előny. Nagy lépés előny. A főelementérom bármilyen alakot fel tud venni ami elemi alak így bár hová el tud jutni és reményeim szerint így meg is tudja találni az elementéroknak nem szab határt a jó és rossz határ vonala ők pártatlanok gyakorlatilag teljesen élettelen csak az energia rezgések tarják őket életben őket nem lehet jó és rosszba sorolni ez az én nagyon nagy szerencsém. Tudnom kell hol van ez az egyetlen esélyem vagy különben ő lesz lépés előnyben és akkor nekem lesz nagyon csúnya végem padhelyzet a fenébe is. Bár nem veszem észre, de idegességemben kicsit nagyobb energia löket szabadul fel amivel leborítok egy vázát az asztalról ami ripityára törik, rögtön felkaptam a fejemet, de elég furcsa mód nem a megfelelő irányba kaptam a fejemet. Roz szólalt meg Liz mellett.*
-Csak a váza az asztalról nem azon az oldalon másik oldal.
*Roz hangja meglehetősen meleg volt és szelíd már a tőle megszokotthoz képest. Majd újra megszólalt, de én abban a pillanatban azt hittem lecsapom.*
-Nem kelet volna elküldeni a főelementárodat te is tudod, hogy anélkül teljesen elveszted a latosodat.
-Roz! Fogd be a szádat.
~Hoppá. Amúgy nem nem különbözik az esetetek. Ha hiszed ha nem jobban összepasszoltok mind gondolnád. Isa ugyan abban a helyzetben van mint te. Kicsiny a különbség, de nem elég ahhoz, hogy változtasson a helyzeten.~
*Roz érette Lizbeteth egyszer segített a lelkének és azóta tudja, hogy beszéljen a nővel. Roz csak nem bele látott Lizbe. És ez valljuk be nem rossz dolog. Bár nem tudom Liz erről mit gondol.*
-Ryan téged békén fog hagyni ezt tudom ő rám vadászik. Azt, hogy Voldemort nagyúr kifog téged hagyni nem tudom, de szerintem nem. Ryanek egy célja van engem teljesen tönkre tenni ehhez pedig minden eszközt fel fog használni Ryan kegyetlen és felettébb ostoba. Azzon belül pedig tudja hol vagyok kihasználható, zsarolható.
*Elfordultam Lizbethtől és Roztól az ablakon bámultam kifelé holott semmit nem láttam, nem akartam, hogy lássák, hogy könnyek csillognak a szemebe az emlékek miatt. Roz csak Lizbethre nézett.*

~Sír azt hiszem, de nem biztos kikapcsolta a mentális érzékelésemet. Utálom mikor ezt csinálja. Kapcsoltasd vele vissza vagy csinálj valamit. Na tessék itt a lehetőség, hogy bebizonyítsd emberséges vagy. Bár ezt akkor megtudtam mikor vissza hoztál.~

14Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Vas. Feb. 12, 2012 8:45 am

Lizbeth Parlay

Lizbeth Parlay

*Kétségek közt hánykódni a lehető legrosszabb dolog. Ez volt életemben az egyetlen olyan dolog, amit mindig kerültem. Vagy így vagy úgy megtanultam a dolgokon változtatni. Éppen ezért sosem került el rossz vagy jó, hiszen én magam egyik oldalhoz sem tartozom. Mindkét oldal tartogat a számomra otthont, ha akarom, csak éppen nem tudom, hogy lelkem valójában melyik oldalt is követi igazán. Tán éppen ezért sem válhattam soha igazán halálfalóvá, vagy a minisztérium egy aurorjává. Ugyan letettem a Brit Aurorképzőbe vizsgáimat, de csak Rhea, az aurorok vezetője segítségével. Tehát igazából nem lenne semmim, ha nem annak születtem volna, mint aminek. Felfigyelek ugyan Isabell reakciójára, de nem tulajdonítok neki különösebb értelmet. Mindig is tudtam róla, hogy az elemek úrnője. Ilyen értelemben egy elemi mágust nem volna badarság megakadályozni abban, hogy levezesse feszültségét? Noha, szakvezető létére megtanulhatná már kordában tartani érzelmeit. Mindenesetre tőlem csak természetes ez a hozzá állás. Meg kellett tanulnom hideg fejjel gondolkodni, még ha elmémet önön érzelmeim el is tompították, a nyugodtság mindig is fontos volt.
Felhúzom egyik szemöldökömet a kijelentésre. Csak egy elementált küldött el, s látása is. Lehunyom szemeimet, és némán konstatálom magamban a hallottakat. Kéne valamit mondanom, de félő, hogy ezzel csak még több indulatot váltanék ki belőle. Ha pedig ennek hatására kitörne, akkor kénytelen lennék leátkozni ahhoz, hogy csituljon. Nekem pedig nem restem rá támadni arra a szakvezetőre, akiben azért megbízok valamennyire. Így halgatagságommal óvóm meg attól, hogy még jobban felidegesítse magát. Roze szavait ezúttal teljesen kizárom az elmémből, s gátakkal lepem el. Itt van az a pont, amikor nem engedem, hogy a mítikus állat mentálisan felvehesse velem a kapcsolatot. Ha megpróbálna, hála a démoni főpapnőségemnek, nem találna mást az elmém helyén, mint üres teret..mintha nem is léteznék.*
- Még egyszer megkérdezem. Volna valami, amit mondani szeretnél, vagy távozzak? Nekem erre nincs időm Isabell. *Felelem némileg ridegen, míg egy választ azért küldök Rosenak, de az elmémet nem nyitom meg számára.* ~ Azzal védem meg, ha szemmel tartom Ryant. Mindazonáltal az elementál kevés hozzá, ezzel csak azt éri el, hogy figyelni tudjon rá. Nem fogok közbe lépni, nem én dolgom megmondani mit szabad és mit nem. ~ *Játszi könnyedséggel szegem Rosenak szavaim, majd felhajtom köpenyem és az árnyékos falhoz lépek.*

15Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Vas. Feb. 12, 2012 9:14 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Elemi mágus vagyok ez pedig azzal jár, hogy az erőmet kordában tartanom egyszerűen lehetetlen mivel, hogy azok is szabadok így az én erőm is. Roz mentális kapcsolatát egyszerűen lecsaptam mint a villanyórát szokás. Nem akartam semmi féle mentális dolgot hallani most. Elég erőfeszítésre volt most ahhoz is szükségem, hogy ne robbanjak fel mentem. És talán Liz most jobban is tette, hogy nem szólt. Ha én most kitörök az biztos, hogy egy könnyen nem lehetne leállítani és ha ez bekövetkezik így látás nélkül képes lennék kárt tenni magamban és másokban is.
Roz enyhén idegbajt kapót mikor megérezte, hogy mind a ketten kirekesztettük a mentális vonalukból. Én alapból erre képes voltam, de csak Rozzal szemben. Nekem most nem volt idegem ehhez. Legszívesebben felrobbantam volna, de ezt nem tehetem. Csak ki tudja mi lesz ha Lizbeth kilép a szobából vagy nyugodt leszek vagy ripityára töröm az egész szobámat. Valamelyik a kettő közül.*
-Menj ha akarsz. Nincs mit mondanom. Ryan ügyébe ne ártsd bele magadat őt én fogom elintézi. És vigyázz magadra.
*Csak egy kicsit nagyon vibrált a levegő körülöttem érezhető volt az idegenségem. Ha Liz akar mehet ha nem akkor maradhat is. Roz Liz szavaira csak hitetlenkedve meredt a nőre.*

-Had tudjam már jobban mi...
*Roz mondata itt el is akadt én nem hallottam amit mondott. Roz nem hitt a fülének? Védeni mondott vagy csak azt véle hallani. Én csak bambultam kifelé az ablakon Roz oda cammogott mellém és leült és nyugtatgatva suttogót nekem miközben a fejével dörgölődzőt hozzám.*

16Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Vas. Feb. 12, 2012 9:50 am

Ruben Bevelaqua

Ruben Bevelaqua
Raccoonov
Raccoonov

*S teltek múltak a hónapok, valamint az évek. Emlékszem a tavalyi évre, amely meglehetősen kaotikusnak tűnt. Lizbeth eltűnése után a nyakamba sózták ennek az iskolának a vezetését, amit mai napig nem is értek. Mindazonáltal elláttam a kötelező feladataim, már amennyire tudtam. Tanultam egy s mást, hála mentoraimnak. Ami pedig a szakot illeti, jelenlegi mentál mágia tudásom..még mindig nem a tökéletes. Habár páran azt mondják tanári szinten leszek már, ettől függetlenül még mindig van hová fejlődnöm, ami még több tanulást von maga után. Így tehát a ma éjjelemet is eme tevékenységre áldozom egészen addig a pillanatig, míg meg nem érzek egy igen ismerős érzést. Olyan mintha... Azonnal magamra öltöm az egyik öltönyöm, s pár perc elteltével máris ajtaján kopogtatok.*
~ Isabell...mi a baj?~ *Mentális úton üzenek a szakvezetőnőnek, kivel kapcsolatom, fogalmazzunk úgy...bonyolult. Hiszen még nem egészen bontakozott ki, valamint meglehetősen titkoljuk..hiszen gyakorlatilag tilos az iskola berkein belül. Így csupán egy diákjának vallhatom magam, semmi többnek. Amiben pedig több, azt csak mi tudhatjuk, és ez éppen elég. Engedélyével csak kinyitom ajtaját, és megállok az egyik falnál, mi után biccentettem Rosenak egyet.*

- Ne haragudj, tudod, hogy nem szeretek vájkálni. Egészen véletlen éreztem meg.. valami baj van? *Nem szeretnék tolakodó lenni, de aggódom érte.*

17Isabella Milano rezidenciája  Empty Re: Isabella Milano rezidenciája Vas. Feb. 12, 2012 10:08 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Rengeteg mindenen kelet gondolkodnom. Ruben is a gondolataim központjába került így bár nem vettem észre, de véletlen sikerült valahogy egymás mentális mezejébe keverednünk vagy én nem is tudom. Rubennel kapcsolatunkat titkoltuk, de ez így volt talán helyes. Roz kezdet benne megbízni, de ennek ellenére vigyázott arra, hogy mikor Ruben a közelemben van ő is ott legyen. Sírva ültem a kanapén Roz mellettem ült és próbált nyugtatni.*
-Isa nyugodj meg teljesen ki fogsz készülni hallod? Ryan majd eltűnik, ne sírj már.
*Hirtelen hallottam meg Ruben hangját a fejembe rögtön utána a kopogást. Remek csak megtöröltem a szeimet és felálltam.*
-Gyere.
*Háttal álltam meg az ajtónak. Még egyszer megtöröltem a szemeimet úgy fordultam csak szembe Rubennel. Reméltem annyira nem látszik, hogy sírtam. *
-Tudom, hogy nem szeretsz vájkálni. Ne haragudj csak gondolkodtam biztos valahogy rád hangolódtam. Nem nincsen semmi baj.
*Fenét nem, hallatszót a hangomon, hogy kerülget a sírás. Amilyen mázlim nekem van természetesen most nem tudtam tartani vissza a könnyeimet. Roz üzent mentálisan Rubennek.*

~Nem tudom mit akarsz tőle, de most ne nagyon akarj tőle semmit. Ki van most borulva nagyon.~

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.