Drapanre Boszorkány- és Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Dohányzó

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Dohányzó Empty Dohányzó Pént. Jan. 20, 2012 4:04 am

Richard Jhonson

Richard Jhonson
Házvezető
Házvezető

Hatszor-hatos helyiség, ide járhatnak a dohányos diákok, tanárok. Körben a fal mentén kanapé van, és egy méterenként egy hamuzó. De ha egy diákot óra közben itt találnak, akkor büntetésre számíthat.

2Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 08, 2012 6:31 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Nem bagózom, ám az utam erre vezetett. Nem tudom, még is mit keresek itt, hiszen ezen a térségen még egyszer sem jártam. Jó, nem is vagyok itt olyan régóta. Laza eleganciával zsebembe rejtettem kezemet, s beléptem az ajtón. Fütyörészve léptem az egyik kanapéhoz, s hanyag módon vetettem rá magam.
Nyugalom, és csend. Ez az, amit kerestem. Nyüzsi igaz annyira nem volt, de kellett egy hely, ahol leülhetek, és senki se nyaggat azzal, hogy megcsináltad a leckét? Elolvastad a könyvet? Mért nem olvastad el?? Sosem voltam az a magolós fajta.
Olyan vagyok, aki magától szépen megtanulja a dolgokat, és szépen kitapasztalja. Ennyi az egész. Semmi több.
Tovább fütyörésztem, egészen addig, míg valaki be nem lépett az ajtón. Elcsendesedtem, majd dudorásztam egy kedvenc slágerem, s próbáltam nem úgy érezni, hogy ez a legunalmasabb nap a világon.
Oldalzsebemből elővettem egy kisebb mappát, s ceruzát, s úgy döntöttem, jobb ha inkább firkálgatok valamit. Akkor nem a halott anyámra fogok gondolni, s arra, hogy az egész az én hibám volt. De erős vagyok! Nem mutathatom gyengének magam. Én aztán nem. Az nem én lennék.
Valaki a közelemben ült le. Egy szemüveges csákó, s mintha annyira menő lenne, cigarettára gyújtott. Megvillantottam felé szokásos gunyoros mosolyomat, majd körbeforgatva szemeimet, úgy döntöttem, inkább felkelek onnan.*
-Bocs öreg…*vernyogtam oda neki, hiszen meglöktem, s így cigarettája a pulcsijára esett, egy cseppet kiégetve azt.*
-Nem tudsz vigyázni Balfék??
*Általában nem szokásom, de most szó nélkül hagytam a dolgot. Mi értelme lenne, ha felhúznám magam értelmetlen dolgokon? Így elballagtam egy másik kanapéhoz, s nem törődve vele ki mit mond, kiültem egy nyitott ablakba, s bámultam a messzeségbe.*

3Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 08, 2012 7:20 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Ma egész jó napom volt ahhoz képest, hogy tegnap milyen ocsmány egy napot tudhattam magam mögött. Viszont akármennyire is tiltják nekem a lemezkiadók, hogy rágyújtsak még is a dohányzó felé veszem az irányt, igaz a hangom érdeke az lenne, hogy ne cigizem hiszen az tönkre is teheti, de nem érdekel.
Csak belépek és lehuppanok az egyik kanapéra pont amellett ahol az egyik srác áll a nyitott ablaknál és rágyújtok miközben az egyik fél kész rajzomat kotortam elő és kezdtem neki a befejezésének. Egész jól sikerült ahhoz képest, hogy nem azért álltam neki mert akartam, ha nem mert lemez borító terv és ahhoz kell anyag, magam mellé pakoltam le a többi anyagot és úgy próbáltam valamit összekaparni.
Halkan fújtattam csak egyet és morogtam magam elé.*
-Borzalmas.

4Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 08, 2012 7:29 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Annyira jólesett volna valami zenét hallgatni. Csak az hiányzott egyedül az emberek világából. Felsóhajtottam, majd egy morgolódó hangot hallottam magam mellett. Felvontam szemöldököm. Nem tudtam eldönteni, hogy a borzalmas jelző, most annak a rajznak szól e a kezében, vagy pedig nekem? ha nekem borzalmasozott le, nos akkor voltam már jobb formában is... de ez nem ok arra hogy megtegye. De hé... még is minek kellene kombinálni? Teljesen felesleges. Hiszen egy rajz volt előtte
Lepillantottam rá, s igaz hogy nem kérdezte a véleményem, s még lap sem lett osztva nekem, de azért odaszóltam neki.*
-Annyira nem vészes...
*De néha jobb hallgatni. Hisz amiért kérdés nélkül szóltam, még ki is lökhetne az ablakon, az meg a lehető legkellemetlenebb pillanat lenne életemben. Igaz,csak az elsőn vagyunk, de akkor is. nem szándékozom repülni. Hisz nem vagyok madár!! Két láb, karok, így teljes mértékben ki lett lőve, a repülés elmélete az életemben. *

5Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 08, 2012 7:46 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Legszívesebben téptem volna össze a rajzot s dobtam volna az első kukába, de muszáj vagyok valamit leadni így ezt nem tehetem meg, remélem ez nem így ebben a formában fog majd a lemezborítóra kerülni mert akkor menten leszúrom magamat, de előtte a lemezkiadó fején fogom egyenként az összes lemezt széttörni.
Kicsit összerezzentem mikor a srác hozzám szólt annyira elmerültem a gyilkolási terveimben és abban, hogyan lehetne ebből a borzadományból valami normálisat alkotni, hogy nem is foglalkoztam a sráccal vagy azzal, hogy a körülöttem lévők mit tesznek.
Csak egy halvány mosollyal néztem a srácra.*
-Lemezborító tervnek sem annyira borzalmas?
*Néztem rá kicsit bohókás tekintettel. Gyakorlatilag kitörölhetem a seggemet a rajz eredménnyimről szóló papírokkal, ha még erre sem vagyok képes, hogy ezt jól megrajzoljam.
Aztán hirtelen észbe kaptam, hogy ezt a srácot még nem is ismerem.*
-Az hiszem még nem ismerjük egymást. Nessa vagyok.
*Mosolyogtam rá a srácra, szánt szándékkal nem mondtam meg a vezeték nevemet azt belém verték, hogy inkább ne mondjam meg, ha nem muszáj.*

6Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 08, 2012 8:02 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Annyira nem értettem az ilyesmihez. Azt tudtam, hogy egy ökölbeszorított kéz, teljesen tökéletes lemezborítónak, vagy néhány gitár, villámokkal, vagy éppenséggel egy fegyverek rózsákkal.*
-Bocs hogy közbeszóltam…azt hittem, csak úgy rajzolgatsz, és nincs komolyabb háttere…
*Elhallgattam, hiszen a csajon látszott, hogy legszívesebben elküldött volna a fenébe. De annyira nem is lehetett volna mást tennie, hiszen csak úgy odaszóltam neki, s bizony illetlenség, de ez annyira nem szokott érdekelni. Hogy most miért? Talán mert varázslótanoncokkal vagyok körbevéve, akik bármikor egy rakás kukaccá tudnának változtatni, ha akarnák…
Bemutatkozott. Hát igen. Ez egy tökéletes lépés. Megengedtem magamnak egy apró mosolyt, majd csendesen én is megmondtam nevem.*
-Caleb.
*bólintottam egyet, majd ismét kipillantottam az ablakon, ki a távolba, elmerengve a múlton.*

7Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 08, 2012 8:41 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

-Nem gond, hogy közbe szóltál.
*Figyeltem a srácot olyan gondterheltnek tűnt. A kisugárzásán is ezt éreztem, de nem tudtam eldönteni, hogy csak ennyire rossz a kedved vagy valami gondja van éppen mondjuk gondja az mindenkinek van kinek kisebb kinek nagyobb.
Magamban nyugtázom, hogy a srác megmondja a nevét, szóval Calebnek hívják, van egy olyan érzésem, hogy nem Dracolonis annál is inkább mert az összes Dracollinost ismerem név szerint ennek az az oka, hogy mikor átmentem a szakra akkor elég komolyan nem hagytak nekem békét, de hamar megtanulták, hogy velem ne kezdjenek ki és azóta befogadtak maguk közé és elvagyunk egymással. Én nem vagyok tipikus Dracollinos hiszen nem határolódom el a többiektől már mint a többi szakostól velük is el vagyok csak én megértem a Dracollinosokat is. Ennyi ez még nem bűn szerintem. Teljesen más kép alakult ki itt a Dracollinosokról mint amilyenek ők valójában, kívülről mást látnak a diákok mint amit akkor látnának, ha Dracollinosok lennének.
Figyelem a srácot tovább és letettem az ölemből a füzetet és szívtam egyet a cigimből majd a srácra néztem.*
-Öhm, tudom, hogy semmi közöm hozzá, de valami gond van? Gondterheltnek tűnsz.

8Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 08, 2012 6:55 pm

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Első válaszára, pusztán csak bólintottam egyet. Nem sok kedvem volt mondani a magamét, dolgokat közölni emberekkel, akiket még csak nem is ismerek. Egy pillanatra lehorgasztottam fejemet, majd ismét a lányra pillantottam. Nem volt hozzá semmi köze. meg aztán én sem voltam az a panaszkodó típus. Ám hogy lássa, nem vagyok annyira bunkó, mint amilyennek első benyomásra tűnök, hát akkor válaszolok neki valamit.*
-Ha a világon az összes ember a gondjairól beszélne, és nem törődne a másokéval, ugyan azon a síkon maradna minden.
*Nagy marhaság volt (legalább is szerintem), de jobb abban a pillanatban nem jutott eszembe. Hiszen mit tehetnék? Szegezzem neki a problémáim? Hogy min is mentem keresztül? Hogy mit követtem el? Nem. Nem szabad panaszkodni. Még akkor se, ha szemeim elárulják arcom gondtalanságát. Erősnek mutatom magam, hol ott nem vagyok az.*
-Régi családi ügy... de ha beszélek róla, akkor sem oldódik meg.
*Halványan elmosolyodtam, majd letelepedtem mellette, persze megtartva a tisztes távolságot.
Eszembe jutott, hogy lemezborítót tervez, s belém hasított a felismerés, hogy akkor valami énekesnőcskével hozott össze a sorsom.*
-Énekelsz, vagy csak grafikuskodsz?

9Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 08, 2012 11:09 pm

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Nem akartam vájkálni az életébe, de gondoltam, ha már ennyire látszik rajta akkor megkérdezem, hogy mi baja van. Persze szíve joga elküldeni a fenébe, hogy megkérdeztem. Elég zárkózót srácnak tűnik nekem, de erre biztos oka van, hogy ilyen.
A válasza elég furcsának tűnik így első hallásra, de ha kicsit elgondolkodik rajta az ember akkor találhat benne értelmet is. *
-Az emberek többsége olyan mint a macska, ha neki mindene meg van akkor a körülötte lévő dolgok nem érdeklik. Ritka az olyan ember aki nem ilyen ahogy az olyan macska is aki a gazdája mellett kitart úgy mint a kutya.
*Régi Japán közmondás Oroszra lefordítva, bár Japánul szebb, persze nekem az az anyanyelvem persze, hogy úgy nekem szebben hat mint Oroszul.
Caleb pedig tegye össze a két mondat értelmét, hogy hogyan is kapcsolódnak ezek így egymáshoz.
Az emberek többsége egy álarc mögött él és nem mutatja ki a fájdalmait esetleg csak a beavatottaknak. Én is ilyen vagyok, folyton mosolygok, jó kedvűnek látatom magamat, és csak néha mesélek bárkinek a problémákról, vagy ha muszáj is mesélnem akkor inkább csak humorosan, ilyen vagyok, igaz más, hogy már régen megbolondultam volna.
Mikor Caleb kérdezte akkor csak rámosolyogtam úgy válaszoltam.*
-Énekelek. Ez meg csak pénzspórolás, hogy nem kell külön grafikust fizetni.

10Dohányzó Empty Re: Dohányzó Hétf. Ápr. 09, 2012 11:18 pm

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Sosem voltam az a panaszkodós típus. Ha valami rosszat tettem, és az apám esetleg megbüntetett érte, vagy netán kaptam pár istenes pofont, akkor sem panaszkodtam senkinek sem. Hiszen mit értem volna el vele? Maximum, újabb pofonokat kaptam volna, amiért panaszkodni mertem. S ha egyszer nagy legény módjára akarok viselkedni, akkor hát a sarkamra kell állnom, s magamban tartani, azt ami gondot jelent. Hiszen ki szereti azt, ha egy srác, érzeleg nekik össze vissza? Hát... senki.
Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy most a macskáról beszél e, vagy csupán az emberi tulajdonságokat próbálja egyszerűbben elmagyarázni. ha ez utóbbi, akkor bizonyára elég hülyének nézhetek ki... vagy csak egyszerűen félre értelmezem a dolgokat.*
-Tényleg tudni akarod, vagy csak megsajnáltál? Bocs... de a sajnálatból nem kérek.
*Komoly képpel pillantottam rá. Én ilyen voltam. Se nem kedves, se nem bunkó. Maximumokban nézve, csak egy barom vagy talán egy aranyos srác. Mindez nézőpont kérdése.*
-No igen... spórolni tudni kell. *mondom ezt én, akinek ez szinte sosem jött össze.* Biztos sikerül majd megcsinálni rendesen.
*Én magam nem értettem a rajzhoz. Maximum, amit kipréselek magamból, pár firkálmány, vagy nagyon gyenge vázlatok.*

11Dohányzó Empty Re: Dohányzó Kedd Ápr. 10, 2012 9:02 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Nekem túlzottan esélyem sem volt arra, hogy árkinek is panaszkodjak hiszen kicsi koromban szinte azt se tudtam, hogy mi történik körülettem később pedig azért nem tettem soha mert a neveltetésem nem engedte, igaz most sem engedi, de ma már kicsit másképp gondolkodom, egy-két embernek néha, nagyon ritkán elmondom ha valami bánt, de nem mindent, ha mindent elmondanék akkor már szinte mindennap tudnék panaszkodni, de nem olyan vagyok aki ezt csinálja, szerettem az elhitetni az emberekkel, hogy semmi gondom nincsen és minden jó meg szép. Persze aki ismer az általában tudja, hogy mi is a szitu.*
-Én leszek az utolsó akitől sajnálatot fogsz kapni, tényleg érdekel, hogy mi bánt téged, de nem kényszer, ha elakarod mondani meghallgatlak és ha esetleg tudok és igényled akkor segítek is, de abban biztos lehetsz, hogy nem foglak sajnálni.
*Ha valamit azt én is utáltam, hogy ha sajnálnak éppen ezért nem szoktam másokat se sűrűn sajnálni.
Ja, spórolni tudni kell, tudni tudok csak éppen nem mindig lesz az hosszú távon kifizetődő, ha spórolok valamin amit nálam mások, pénzért százszor jobban megtudnának csinálni.*
-Nem hiszem, ez maximum már csak rosszabb lesz.
*Egy sóhajtással csúsztattam vissza a füzetet a táskámba és szívtam egyet a cigimből.*

12Dohányzó Empty Re: Dohányzó Csüt. Ápr. 12, 2012 8:33 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Ha már megígérte, hogy nem fog sajnálni, úgy döntöttem, hiszek neki. Bár annyira nem tartozott ez a szokásaim közé. Igazándiból, még csak igazat sem szoktam mondani szinte senkinek sem, kivéve annak, aki megérdemli. S mivel ez a csaj viszonylag normálisnak tűnt, hát üsse kavics, elmondom neki.*
-Ezen nem lehet segíteni...
*néhány pillanatra elhallgattam, s kipillantottam az ablakon a messzeségbe. Egy pillanatra könnyes lett a szemem, de hamar kipislogtam onnan.*
-Néhány éve, kicsit túlittam magam a normálison,és anyám jött értem... ne kérdezd mért, arra nem emlékszem. Ő rám figyelt vezetés helyett, balesetünk volt... ő meghalt... én pár töréssel megúsztam.*egy pillanatnyi szünetet tartottam. Nem figyeltem oda magamra, s a zaklatottságom kezdett fokozódni. Kezem egyre vörösödött. Még a végén lángot kapok...*Apám gyilkosnak nevez, és a legrémesebb, hogy igaza van... az vagyok.
*felemeltem kezem s megdörgöltem nyakamat. Magam szinte már észre sem veszem azt a lángoló vörösséget, mely eluralkodik rajta, csak mikor apró lángocskák kezdenek kibontakozni,próbáltam valami másra, valami vidámabbra gondolni. Hisz ,ég a végén felgyújtom a dohányzót, úgy, hogy nem is bagózom. lelkem mélyén bíztam benne, nem gyújtok fel semmit sem, s sikerül lenyugodnom teljesen.*
-Vannak olyan dolgok, amik ha nem mennek, nem kell erőltetni Ha tehetségesebb lennék a pálcikaemberek rajzolásánál, felajánlanám a segítségem.

13Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 15, 2012 9:33 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Mivel én is rettenetesen utálom, ha sajnálnak így én sem szoktam másokat sajnálni pláne ha látszik az illetőn, hogy nagyon nem szereti ha sajnálják én pedig hű vagyok az ígéreteimhez ahogy az elveimhez, ha ezt mondom nem fogom sajnálni akkor az így is lesz mondhat bár mit is. Az én elveim szerint az a szó, hogy sajnálom nem egyenlő a sajnálattal a sajnálat az én szememben egyfajta lenéző magatartás az emberel szemben mintha lenéznék az embert mert történt valami olyasmi az életében ami megnehezíti azt és emiatt kevesebbet érne, pedig ez nem így van, az én elveim alapján legalább is. Kiskoromban ilyen és ehhez hasonló elveket vertek belém és én ezek közül válogattam van amit nem követek mert az én értékrendembe nem fér bele és van amire azt mondom, hogy ez igen tényleg így van.
csak hallgatom a srácot és néha beleszívtam a cigimbe. Kicsit megrázott a dolog, de nem azért mert sajnálom a srácot ha nem azért mert nálunk is ez a helyzet csak más tésztában. Mikor megszülettem anyám menekült velem, hogy elkerülje azt ami most fenyeget az, hogy át kelljen vennem a család vezetést mivel apám már akkor sem volt már teljesen épelméjű. No meg kicsinek én akartam annyira elmenni onnét mert nem akartam ott maradni anyut mindig ezzel nyaggattam. Ránk találtak és anyámat megölték így kerültem vissza Japánba a kishúgommal aki nem apámtól van, de anyámnak tartós kapcsolata nem volt soha sem, könnyű kitalálni, hogy egy egy éjszakás kalandból lett a húgom. Apám engem okolt anyám haláláért és az is csoda, hogy élek mert kiakart nyírni és akkor bolondult meg teljesen a father na ezért valóban én vagyok a hibás ennek igen én vagyok az oka, de az ami Caleb anyjával történt nem Caleb hibája volt ezért okolni senkit nem lehet mivel ez egy baleset volt.
Megvártam még lenyugodott utána intéztem hozzá a szavaimat.*
-Édesapád jogtalanul ítél el téged ez nem a te hibád volt belesett volt a szó teljes értelmében. Nem te intézted úgy, hogy a kamion elé menjetek, ez nem gyilkosság, na az amit én tettem na az a gyilkosság ha apád az én történetemet tudná na akkor szenté is avatna téged de rögvest. Nem vagy ebben az egészben hibás, szülinapod volt, bulizni akartál, de nem ilyen végkimenetellel ez nem gyilkosság.
*Néztem a srácra nyugodt pillantással majd eloltattam a cigarettámat miközben azon gondolkodtam, hogy vajon a Fauvelára jár-e ha láthatóan a tűz elem erejével bír, igaz én is ott kezdtem aztán egyenesen a Dracollinba kötöttem ki, de meglepődnék, ha a srác nem a Fauvelára járna, nagy ereje van a tűz terén.*
-Távol álljon tőlem, hogy bele szóljak a dolgodba, de ha megakarsz tanulni bánni a jól láthatóan elég intenzív erőddel akkor keresd fel Milano professzort ő elemi mágus is többek között, biztos szívesen segítene, normális nő. És esetleg ebben az ügyedben is tudna segíteni sok ilyen mágia ághoz ért ami ebben érintett lehet.

14Dohányzó Empty Re: Dohányzó Hétf. Ápr. 16, 2012 7:48 pm

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Ha úgy nézzük a dolgokat, ahogyan azt ő vezeti fel nekem, valóban igaza van, s nem vagyok hibás, és talán még gyilkos sem de hé...
Összevont szemöldökkel pillantottam rá.*
-Egy szóval sem mondtam hogy kamion volt....még is...honnan tudsz erről?
*Karba tett kézzel fordultam felé, szemeimben apró gyanakvás szikrái lángoltak fel. Persze, mivel varázsló világban vagyunk, az sem zárható ki, hogy netán valamiféle gondolatolvasásról lehet szó.
Bíztam benne, hogy nem a fejemben turkálva akadt rá erre az információra. De ha nem úgy csinálta... akkor még is hogyan?
Rettentően érdekelni kezdett a dolog, s egyre kíváncsibb lettem.*
-Gondolat olvasásá? Átérzés, vagy apám könyvet írt a sztoriból?* a végét szándékosan vicceltem el. Sosem szerettem, ha túl sokáig kell komolyan viselkednem. Legalább is mások előtt. S míg magamban őrlődtem, azt senki sem vette észre. Legalább is odahaza... de itt... itt talán olyan vagyok, mint egy nyitott könyv.*
-Apám senkit sem avat szenté, számára ő a legtökéletesebb ember a világon.
*Azt persze leszámítva, hogy a baleset után, alkoholista lett. És bumm, itt vége is a tündérmesének, s még csak szépíteni sem kell a dolgokat.
Pillantásom lassan kezeimre tévedett, mit magam elé vontam, majd leengedtem testem mellé.*
-Milano? Észben tartom!... mondjuk, eddig még nem gyújtottam fel senkit sem.*villantottam meg egy halovány mosolyt felé.*

15Dohányzó Empty Re: Dohányzó Kedd Ápr. 17, 2012 9:19 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Basszus, ó, de egy barom vagyok. Elszóltam magamat, pedig ez egy olyan dolog volt amit nem szívesen reklámoztam, még Sergei sem tud róla pedig ő a vőlegényem talán el kéne már mondanom neki, hogy akivel összeköti az életét genetikailag kicsit stikkes, bár mint nem úgy stikkes ha nem amúgy. Pfujj. Ez egy nehéz, a Swethem család legeslegelső tagja átérző volt, de egy csatában kapót egy átkot amibe nem halt bele, de valami történt a képességével és az ő gyere is már átérzőként született, pedig ez a képesség nem örökölhető és annak a gyereknek a gyere is átérző lett és ez így terjedt a családon át, de, ez persze évek alatt módosult valamennyire. Az a generáció amibe én születtem vagy a nagybátyám már nem "fertőzőt" annyira. Nekünk ebből az egész átérzőséiből csak annyi jutott ha valaki elmond valamit akkor a történetnek a részleteit valahogy egyszerűen hozzá hallom vagy hogyan is mondjam csak tudok róla és kész. Persze mivel én ezt nem sűrűn szeretem így próbálok oda figyelni arra, hogy csak arra reagáljak amit valóban mondnak nekem, na ez általában szokott sikerülni, de most valahogy nem sikerült, pedig ezt a dolgot nem sűrűn szeretem emlegetni. Tudom, hogy nem egy betegség ez és jó is ez meg minden, de én nem szeretem az emberek nyilván azért mondanak el annyit amennyit mert okuk van rá, persze van ennek így előnye is.
De ezt hogyan magyarázzam el Calebnek magyarul és normálisan? Az utolsó mondatára csak elnevettem magamat halkan, csak is ebből szeretne majd az apja könyvet írni.*
-Nem édesapád nem írt könyvet belőle, de ki tudja nézz utána könyvesboltokban.Bocsánat nem állt szándékomban bele piszkálni a dologba. Családi örökség, nem vagyok sem gondolatolvasó sem pedig átérző jobban mondva teljesen nem. Oké ezt így nehéz elmagyarázni.
*Végül is az átérzés és ez a módosult cucc lassan felér egy gondolat olvasással, de inkább nem én jól meg vagyok ezzel is bőven elég még sok is a gondolatolvasását meghagyom a Raccoonovosoknak meg az elmemágusoknak meg azoknak akik ehhez értenek engem különösebben ez az ág nem izgat ha valamit megakarok tudni azt meg tudom, ha tudok gondolatot olvasni ha nem.
Nos ez a könyvírós dolog, sok dolgot láttam már könyvbe leírva olyanokat is amiket inkább jobb lett volna nem is látni akarom mondani olvasni.*
-Apád ahogy hallom nem éppen szenved hiányt az önbizalomból.
*Csak elmosolyodtam erre a mondatára.*
-De ha látsz menni a folyóson egy fekete macskát vagy párducot aki répát eszik azt is leszólíthatod, ő Roz lesz Milano barátja vagy, hogy mondjam, mondjuk biztos tudni fogod, hogy ő az mert Roz mindenkibe beleköt vagy megvicceli amúgy rendes cica. Mondjuk nem hiszem, hogy külön fogod őket látni mert ahol Milano ott van Roz is általában.
Merlin tartsa meg jó szokásodat, hogy nem gyújtasz fel semmit.
*Mosolyogtam rá.*

16Dohányzó Empty Re: Dohányzó Szer. Ápr. 18, 2012 5:14 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

-Tudom. Nem az ő műfaja.
* megvontam vállamat, majd csendesen hallgattam a lányt, mint magyarázza el a dolgokat. Hát ez igazán remek. Szóval titkok itt nem léteznek, így mindenféleképpen őszintének kell lennem. Ha azt próbálnám bemesélni neki, hogy egy plüssmajommal alszom éjjelente, nem hinné el nekem. Vagy ha még is, hát akkor magára vessen, s szabadon, engedélyemmel gondolhatna egy olyan srácnak, aki nyálas, és érzékeny. *
-Nem vagy se ez, se az, és még is tudod, mi van a szavak mögött… te az a fajta nő vagy, akinek nem lehetne beadni, hogy többet jelent egy egyéjszakás kalandnál.*villantottam meg felé egy halvány mosolyt.* A pasidnak nem lehet könnyű dolga veled.
*Hiszen nem lehetnek aprócska titkai. Nem tusolhatja el a dolgokat annyival, hogy tovább tartott a meló, miközben valójában egy bárban vedelte a söröket, és lazított. Ám mivel nem ismerem, így nem tudhatom, hogy milyen fából faraghatták a fickót. Lehet az a fajta, aki rögtön szerelembe esik, mint a csacsi.*
-Nos, az öregemnek valóban akad némi önbizalma.
*De most minek mondjam el neki, hogy nekem is egészségesen megvan ez a fajta érzetem? Felesleges, ha egyszer úgy is tudja.
Következő mondatára elsőre csak egy fura mosollyal arcomon reagáltam, majd felvont szemöldökkel, nagy komolyan tekintettem rá.*
-Egy párduc, aki répát eszik? Mi az… talán Bambi elfogyott, és nincs több husi?
*Ez a hely, napról napra egyre furcsább lesz a számomra. Olyan, mintha egy fordított világban lennék, ahol az őz vadászik ránk, és nem pedig fordítva. Mi jöhet még? Egy rántott húst falatozó nyúl? Egy medve, aki sakkozik? Miféle abszurd gondolatok ezek? De ebben a világban, ez a helyénvaló. Legalább is, azt hiszem.*
-Ha örökölted a képességed… akkor neked ez a világ egy cseppet sem furcsa… ugye?

17Dohányzó Empty Re: Dohányzó Szer. Ápr. 18, 2012 9:21 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Na igen ennek hatalmas nagy előnye az, hogy gyakorlatilag alig tudnak nekem hazudni, nehezen lehet ennek a cuccnak hála átejteni, de azért néha a pokolba kívánom ezt az egész félátérzősdit, nem éppen kellemes mikor valaki beszél neked mondjuk valamiről ami neked fontos és hoppá kiderül, hogy csak kamuzik mondjuk azért, hogy téged megnyugtat oson ez elég nagy csalódás tud lenni még ha az ember tudja is, hogy csak jó indulatból teszi a másik persze a legtöbb esetben.
Tényleg szólnom kell Sergeinek, hogy basszus mi is a helyzet, hát csak velem akarja összekötni az életét illenék erről tudnia, azt hiszem csak nem ijesztem el ezzel, remélem ettől rettegek, hogy emiatt elhagyna. Nem szeretem ezt az állapotot az készségtelen.*
-Nos, amúgy sem vagyok egyszerűen összerakva, pláne, hogy még ez is van. Hát nem sűrűn lehet nekem hazudni ez tényleg igaz. Nos a vőlegényem erről nem tud...még...bár talán nem ártana beavatni a dologba. Mondjuk annyira már magától is rá jött pár khm...veszekedés után, hogy nem veszem le a fejét ha igaz mond akkor veszem le a fejét ha hazudik.
*Veszekedés helyett inkább pofozkodást kelet volna írnom, Sergeinek csak gy osztottam a pofonokat. Na ja emlékszem én még arra mikor Sergeit a kocsmából szó szerint úgy szedtem össze mert összeverette magát meg hasonlok, ja meg arra a kirándulásra ahol mikor jött ki a fürdőből én meg akkor mentem be hozzá. Jézusom, de régen volt már legalább is Sergei szemszögéből nézve a dolgot. Ez is elég bonyolult, mondjuk az én életemben mi nem az?*
-Nos az önbizalom jó, egészséges pontig utána jön az egoizmus ami már annyira nem jó, mondjuk te nem tűnsz egoistának.
*Rozra utaló mondatára csak nevetni tudtam, oké a srác nagyon nem tudja, hogy kiről van szó. Bambi? Jézusom. Csak nevettem majd rámosolyogtam a srácra.*
-Nos Roz soha nem evett Bambit. Roz a varázsvilág egyik ő zsákutcája ő eredetileg több száz ezer éves az első párducok között született normális állatként aztán valami történt vele, ha jól tudom megátkozták és nem pusztult el ha nem egyszerűen ez lett belőle értelmes, okos, beszélni tudó lény. Rengeteg relytéjjel mivel mai napig ne tudni, hogy miért módosult meg, hogy mi is ő. Húst nem ehet mert akkor előjönnek belőle az állati ösztönök ebből már volt gondja amúgy pedig egy nagyon aranyos és nagyon szelíd állat... már ha megtalálod vele a közös hangot mert amúgy akit nem kedvel vagy nem is azt kikészíti kicsit heves macska, de amúgy jó fej.
Hm. Jó kérdés azt hiszem, hogy nem. Vagy is figyelj a varázsvilág második legnagyobb sötét varázslatokkal fogalakozó, maffia családjába születtem bele. Érdekes lenne, ha az lenne igaz arról, hogy mi a szitu csak 5 éves koromban jöttem rá, de azóta ebben élek így nem furcsa a dolog. Amúgy pedig hamar bele lehet szokni.
*Pláne ha az embert a család élére képezik ki még most is, micsoda örömök az életben...*
Te nem rég tudtad meg, hogy mi is ez a világ mi?
*Néztem rá mosolyogva.*

18Dohányzó Empty Re: Dohányzó Pént. Ápr. 20, 2012 4:08 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Abban biztos voltam, hogy ez a lány, nem egy könnyű eset, hiszen ha még titkolózik a párja előtt, akkor ki tudja, milyenfajta titkai lehetnek még. Bár talán olyannak számítana az emberek világában, mint a médiumok. Mindenki kérdezgetne tőlük, elmennének hozzá, s csak és kizárólag arról akarnának hallani, hogy mikor milyen jó dolgok fognak velük történni. Az igazságra viszont egy cseppet sem kíváncsiak.
Én sosem akartam elmenni ilyen helyekre. Valahogy nem kívántam az olyan emberek társaságát, akik mindent elhisznek egy üveggömbös, turbános csalónak. Mostanra persze tisztában vagyok azzal szemben, hogy mindez lehet valóság is. Hisz nem minden mese, ami egy cseppet is, hihetetlennek hat a világban.*
-Jobb lenne tudnia róla… hiszen ha megcsapkodod, jó ha tudja mért kapja… és akkor nem kell ráfogni arra, hogy álmodban megcsalt.
*Megvillantottam felé egy halvány mosolyt, majd egy pillanatra kipillantottam az ablakon. Nekem nem ilyen képesség jutott. Bár, abban biztos vagyok, ha valami hasonló lenne a tarsolyomban, akkor bizonyára a lehető legnagyobb mértékben kihasználnám. Talán csajok körében, hogy ha többre nem is, de néhány pillanatra azt higgyék, hogy én vagyok a tökéletes pasi a számukra. És ha mákom van, akkor nem néznek homárnak.
Ez a macskás dolog meg… hát furcsa. Ahogy az is, hogy még mindig nem tudtam megszokni ezeket a furcsaságokat. *
-Így már érthető mért ropogtat répát a Cicus…*ismét elmosolyodtam. Ez akkor is vicces, ha éppen belegondolok, mennyire nem lehet az, mikor ez a macska felbőszül. Bár, valahogy bíztam benne, hogy nem abba a kategóriába tartoznék bele, akiket a legszívesebben felfalna. *
-Maffia?* széles vigyorszerű mosoly költözött arcomra a szó hallatán.*Varázslóéknál is akad ilyesmi? Nem mondom… nem semmi!
*próbáltam nem megütni a gúnyos hangszint, s csak remélni tudtam, hogy ez sikerült is valamelyest.*
-Azt hittem, hogy csak az emberek „játszanak” gengszterezsdit….

19Dohányzó Empty Re: Dohányzó Pént. Ápr. 20, 2012 6:28 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Titkok na azok vannak nálam bőven, de nem nagyon szeretek titkolozni, de ezek a titkok amiket magammal hordozok olyanok amiket nem mondhatok el senkinek sem mert tudom, hogy azzal másokat is és magamat is veszélybe sodornám azt pedig nem akarom. És bár tudom, hogy Sergeit be kéne avatnom a dolgokba nem vissz rá a lélek mert félek, hogy abból elég nagy balhé lenne, ha bár arra nem veszek mérget, hogy nem sejt valamit, mert arra már rájött, ha hazudik akkor bizony hihetetlen módon én azt rögtön tudom, hogy hazugság.*
-Igen tudom, hogy lassan elkéne neki mondanom, de kicsit félek ettől, hogy ebbe a beszélgetésbe bele menjek.
*Majd Rozra mondd meg valamit meg a családra. Hm, maffiának mondhatjuk a családomat, de nem is tudom igazán, hogy mik is vagyunk. szívből gyülöli a családom testvériséget, de ugyan akkor fekete mágusok, de a fehér mágusokat is bírják és van is családban, már én se megyek el ezzen a dolgon, csak a srácna néztem.*
-Igen vanak, de ezt ne úgy képzeld el mint az embereknél ez itt máskép legalább is a Swethemeknél más hogy müködik. De azt hiszem, hogy nem kéne kiselőadást tartanom a családom szerkezetéből mert akkor reggelik itt ülünk.

20Dohányzó Empty Re: Dohányzó Pént. Ápr. 20, 2012 6:47 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

-A titkolózással nem érsz el semmit. Csak annyit, hogy otthagy. És azt te sem szeretnéd.
*nem tudtam még is mikor lettem ilyen, hogy is mondjam… mindent tudó. Valahogy sosem éreztem annak magam, s most még is itt vagyok, magyarázom a dolgokat, s pont én próbálom jó belátásra bírni az embereket, mikor én sem vagyok az a fajta, aki mindent elmond mindenkinek abban a szent pillanatban.
A legtöbb embernek inkább hazudok egy hatalmasat, vagy egy kicsit, vagy inkább poénosra veszem a dolgokat. És most… még is ez van. Furcsa.*
-Akkor, milyen egy ilyen maffia? Bár nem hiszem, hogy akkor így kellene nevezni. Más név jobban illene rá.
*Ha másként kell elképzelnem, hát nem is tudom. Annyira furcsa lenne az egész. Fegyveres bűnözők helyett, varázspálcával rohangáló rosszfiúk. Még is, mit tehetne? Békává varázsolják az ellenséget? Mert tutira nem olyanok lennének, mint Corleone és a kis családja…
De ebbe nem igazán kellene belegondolnom.*
-De most komolyan…bővebben? Elkezdted, én kíváncsi lettem… kár hogy nincs egy üveg söröm… úgy kellemesebb a csevegés.

21Dohányzó Empty Re: Dohányzó Pént. Ápr. 20, 2012 7:46 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

-Nem szeretném, de ez egy olyan dolog amit az ember nem újságol el nagy kedvel, hogy figyelj szívem tudod az a nagy helyzet, hogy a mennyasszonyod kicsit stikees, de tényleg el kell keneki mondanom és inkább előbb mint útobb, így lesz a jó azt hiszem.
*Igazság szerint én sem értem sűrűn, hogy miért is mondok el ilyeneket Calebnek van valami kisugárzása ami miatt olyan bizalom ébresztő, legalább is a számomra, és én általában jó ember ismerő vagyok, remélem nem most mondd fel a jó emberismerő képeségem az nekem nagyon nagy baj lenne.
El sem tudom képzelni, hogy miért érdekel akár bárkit is, hogyan müködik a mi kis maffiánk ez nekem olyan ireális, de ha őt tényleg érdekli hát legyen. Belém verték már kiskoromban a családiszerkezetet és müködést, de ez elég nagy feladat, hogy több év tanulmányát sűrítsem be minél rövidebb időtartamba és minél érthetőbb tésztába, de talán menni fog.
Mikor megemlíti a sört csak elmosolyodom és előhúzva a pálcámat elővarázsoltam két üvegsört az aszatalra.*
-Parancsolj. Szóval valahogy ezúgy müködik, hogy egyesítik az emberi maffia elemeit a varázslok módszereivel. A családom a testvériséget rüheli, utálják őket, pedig ők is fekete mágusok, de az elveik eltérőek. A családomban vannak fekte mágusok, fehér mágusok, varázstalanok akik tudják mi a szitu, csak nincs erejük ők nagyon jók az emberek módszereiben, persze a varázslók is, de a varázstalanok extrán. A családomnak nagy tökéi mozognak a varázsvilágban, ne kérdezd mennyi mert azt nem tudom mert nagyon nem érdekel. Ezek a tökék ha eltünek akkor kinyomázák, hogy kik tünteté és puff előkerül a töke a töke eltüntető meg eltünek ezek a tökék egy része illegális a másik része legális befektetésekben mozog. A családom minden olyan varázslótársulaltott kirt akik legyene azok fehér vagy fekete mágusok egyeduralomra akarnak törni és felakarják borítani a termésuzetes egyensúlyt a jó és a rossz között. Ők amolyan fekete módszerekkel harcoló nem hivatalos béke fent tartok. Röviden ez a család fogalakozása a hiherarlia rendszer egy másik történet. Ha van kérdésed nyugodtan mondjad, ha tudok akkor válaszolok is.

22Dohányzó Empty Re: Dohányzó Pént. Ápr. 20, 2012 8:33 pm

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

-Minél hamarabb túl vagy rajta, annál hamarabb lesz le róla a gondod.
*Mikor elővarázsol egy üvegsört, elvigyorodtam, s kényelmesen hátradőlve, lábam feltettem a kis asztalkára, ami ott állt a kanapé előtt, s miközben a lehető legkényelmesebben elhelyezkedtem, hallgattam a kis beszámolóját. Meg kell hagyni, tényleg elég furcsa történet volt így első hallásra az egész.*
-Tehát, majdnem, mint a Keresztapa… csak ti nagyobban nyomjátok… azért furcsa lehet egy ilyen családban élni. Még a végén Te is úgy jársz, mint Michael Corleone.
* villantottam meg egy mosolyt felé. Persze lehet, hogy nem érti mi a fenéről is beszélek. Hiszen ő már olyannak született, s hiába voltak emberek is a kis családjában, attól még előfordulhat, hogy nem nézett ehhez hasonló filmeket, vagy éppen nem is hallott róluk. De majd egyszer úgy is ki fog derülni. Ha értetlen szemekkel mered rám, hát elmagyarázom neki, még is miről beszélek össze vissza neki.*
-Egyeduralomra törni, eltenni az útból a testvériséget…*egy pillanatra elhallgattam.* Ha ez megtörténne… nem tennék éppen ugyan azt, mint azok?
*felvontam szemöldökömet, bár nekem ez az egész így is, úgy is magas volt. Valahogy az ilyenek sosem érdekeltek. Legalább is mióta varázslónak mondhatom magam, sosem érdeklődtem az ilyesfajta dolgok iránt. Hidegen hagytak, mint ahogy az is, még is mi van az apámmal, merrefelé van, miért teszi azt amit, és egyebek.*
-Bár egybevág a dolog… énekes vagy, a családod a maffia… fura lenne egy ilyen Család, énekes nélkül… *villantottam meg egy mosolyt, abba bele se gondolva, hogy esetleg megbánthattam ezzel a mondatommal.
Lassan belekortyoltam sörömbe, majd elégedetten dőltem hátra a kanapén.*

23Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 22, 2012 7:12 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Első hallásra nem sűrűn lehet érteni a dolgot vagy is nem szokták. Mondjuk általában nem is sűrűn szokta az embereket érdekelni az, hogy mi is a családom felépítése, igazság szerint én is szarok rá, csak mivel én köztül nöttem fel így kénytelen voltam megtanulni, na meg ügye akit a lehendő veetőnek képezneki ki az a minimum, hogy tudja, hogy a családja felépítését amit vezetni fog, csak ügye ott van a bökenő, hogy én nem fogom átvenni a vezetést, pedig átkéne, de nem fogom, csak ők ezt még nem tudják azaz tudják csak leszarják.*
-Tudod nem furcsa, ha ebben nősz fel. Mondhatni igen, csak mi tényleg nagyobban nyomjuk a dolgot. Nos nem szeretnék úgy járni, de van rá esélyem, de úgy gondolom vannak elegen a családból akik vigyázznak arra, hogy ne járjak úgy.
*Számoljunk csak. A nagybátyám, félig meddig a Don is óvni akar, azért a féltők közé besorolhatom a hugomat is oké az unokabátyám, Sergei meg még egy-két ember, de ez jelentéktelen sajnos a családlétszámához képhest, és a létszám ebben a helyzetben sors döntő számomra, ha szerencsém van akkor a Don örökéletű lesz, persze tudom, hogy ez lehettetlen és az is tudom, hogy már igen csak a végét járja az vénember így csak imádkozhatok, hogy sokáig húzza még.
Csak figyelem a srác reakciójit, hát mindjárt hátast dobok Caleb nem csak érti a dolgot ha nem úgy tünik érdekli is erre leginkább azután jövök rá, hogy kérdez is. Érdekes, általában az embereknek van jobb dolguk is annál mint sem, hogy azzal foglakozanak, hogy mi merre meddig megy a családomban.
Ahha, jó a kérdés ezt be kell valanom, hogy találó a kérdés.*
-Nos a kérdés jó, de nem. Nem törnének egyduralomra, hogy is mondjam ők egy olyan nézett akarnak érvényesíteni ami azt vallja, hogy egy ember nem jó uralkodó. Valahogy ők azt akarják megvalósítani, hogy egában legyen a jó és a rossz aránya vagy hogy mondjam ez elég bonyolult, annyi biztos, hogy a testvériséget elakarják tenni az útból és mindenki mást is aki egyeduralomra akar törni.
*Kicsit elkomorodtam a fiú mondatára, lehet én vagyok hülye, de nem sűrűn értem, hogy hogyan is függ össze neki a maffia család és az éneklés.*
-Lehet én vagyok a hülye, de, hogy függ neked össze az éneklés a maffia családdal, amúgy a családom ellenzi a dolgot szóval végkép nem értem.

24Dohányzó Empty Re: Dohányzó Vas. Ápr. 22, 2012 9:13 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Érdeklődéssel hallgattam végig, mid azt, amit elmondott, s közben szinte azon az egy kortyon kívül, hozzá sem szagoltam a sörömhöz. Furcsa is, mivel ha egy történetet hallgattam eddigi életem során, mindig elfogyott mellé legalább egy üvegsör, vagy kettő. Most meg, még mindig ezt az egyet „nyalogatom”.
Azt hiszem, ez összefüggésben lehet azzal is, hogy érdekel az, amit mond, és nem csak az egyik fülemen be, a másikon ki szindróma lépett életbe.*
-Hiába vigyáznak, ha egyszer úgy rendeltetik, hogy megtörténjen, akkor megfog.
*megvontam vállamat mondatom lezárásaképpen. Hiszen ami elrendeltetett, annak úgy kell történnie. Ha meghalsz, nem jössz vissza onnan, hiszen akkor ott kell maradnod a sírban, hat láb mélyen. Ha az van megírva, hogy sokáig fogsz élni, s megúszol közben egy csomó balesetet, akkor életben maradsz, s tökéletes életed lesz, egy bizonyos szakaszban, aztán történnek rosszak, de nyomós részben, az életed mindig megmenekül valamiféleképpen. Mint ahogy az enyém is, mikor a baleset volt.*
-Szóval az emberek mindent a lehető legvacakabbul csinálnak… és akkor csak a varázslóké lenne a világ… vagy esetleg csak átvennék a vezetést az emberek „birodalma” felett is? ...hű… nem gondoltam volna, hogy ezt valaha kimondom.* megvillantottam egy fintorszerű mosolyt, majd kicsit előrébb hajoltam, s magyarázni kezdtem neki a nézeteimet.*
-Igen de… ha megnézed, mindenhol ellenezték az éneklést. Hiszen milyen dolog az, hogy nem könyvelő, vagy bankár lesz a kis csemetéből, ki éppen örökös lenne… helyette inkább, megy és énekel…*elhallgattam egy pillanatra egy korty sör erejéig.* Ez esetben, a család mindent megtesz annak érdekében, hogy sikeres legyen a kis énekesük. Persze ha a filmből indulok ki…
*egy bizonyos szintig bíztam benne, hogy nem fog hülyének nézni emiatt az elgondolásom, és hasonlítgatásom miatt. Jó, persze nem sokan szoktak így gondolkodni, mint ahogy én.*
-Vagy ha éppen nem a családba tartozott az Énekes, akkor valakinek a szeretője volt.*villantottam meg egy apró mosolyt felé, s csak bízni tudtam benne, hogy nem fog meglincselni a mondataimért.* De ez így másabb… családban mindenkit támogatni kell…

25Dohányzó Empty Re: Dohányzó Kedd Ápr. 24, 2012 7:54 pm

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Nem tudom, hogy a srácot ez miért érdekli ennyire, hogy a családom, hogyan is müködik. Csak arra tudok gondolni, hogy tényleg nem régen csöppent bele ebbe a világba és ezért érdekli, hogy itt, hogyan is mennek a dolgok, legalább is azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos teljesen, de mindegy.
Én nem hiszek ebben a minden mindig el van rendeltetve dologba. Én afelé hajlok, hogy bár lehet, hogy meg van írva, de az ember változtatthat a sorsán. Tudom, hogy mellettem is sokan állnak, de azt is tudom, hogy ellenem, jobban mondva nem is ellenem ha nem a konzervativ oldalon sokkal többen állnak és erősebbek is mint azok akik mellettem állnak. Bár tudom nagy hatalmam van a családban már most, de én ezt nem sűrűn akarom és nem is használom a hatalmamat elvileg ide se kéne járnom, de pont azért akartam mindenképen ide jönni mert ez jó messze van Japántól, legalább is azt hittem, hogy nem fognak tudni itt cseszegetni, de tévedtem sajnos. Itt is megtalálnak, de leglább nem annyira ér ide a dolog, Ferenc pedig nem adja át az üzeneteket mert tudja, hogy nem érdekel, persze az ellen ő sem tud semmit tenni ami kifejezeten nekem jön.
Hallgatom a srácot és enyhén szólva ha tehetem volna megöltem volna a szemeimmel. A szemeim szikrákat szórtak és hátrébb hajoltam, hogy ne legyünk olyan közel sosem bírtam ha ilyen közel voltak hozzám olyanok akiket nem nagyon ismerek, ha már valakivel jobban voltak vagy családtag, barát ilyesmi volt akkor ez már nem zavart.*
-Ide figyelj Caleb vigyázz a szádra. Nem mondtam, hogy rosszul csinálnak az emberek valamit. És nem, nem akarják az emberek felett is át venni a dolgaikat csak is a varázsvilágra korlátozák. Az más dolog, hogy tökéik vannak az embereknél is, de az az embereket nem veszélyzeteti és ahogy lehet veszik ki onnét a tökéjüket mert nem szeretik ott tartani mivel, hogy nem akarnak az emberek világában vájkálni.
A családom gyülőli, hogy énekelek és akadályoznak ahogyan csak tudnak, ha az ő akaratuk érvényesülne akkor én itt se lennék, ha nem már a család akadémijáján tanulnék.
Caleb ne a filmek alapján akard megítélni a dolgokat mert hamar gondjaid lesznek.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.