Drapanre Boszorkány- és Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Teszt

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Teszt Empty Teszt Kedd Feb. 28, 2012 10:28 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

1. Kérdés:
Sétálsz az erdőben, és egy öreg hölgyet látsz, aki rőzsét visz a hátán, mit csinálsz?

- Odamegyek, és felrúgom, majd elveszem a rőzséjét.
- Odamegyek, gondolkozok egy keveset, majd csinálok neki egy talicskát, hogy abba vigye tovább.
- Odamegyek és felháborodok azon, hogy hogyan merte ezt tenni a természettel, majd megkérem, hogy ültessen pár új fát.
- Odamegyek, és átérzem a dolgokat, amiket érez, és végül a szél segítségével haza viszem a rőzséjét.

2. Kérdés:
Beküldenek egy szóbába, nincs bent más, csak egy vödör, egy gázpalack, rozsdás szeg, mit teszel, hogy kijuss?

- A vödörbe belerakom a palackot, majd a falhoz teszem, és a tűz erejével kirobbantom a falat.
- Gondolkozni kezdek, hogyan is mehetnék ki, végül idézek pár indát, és azzal török utat magamnak.
- Körbejárom a szobát, majd kimegyek az ajtón.
- Nem lehet megakadályozni, elzárni, megidézek egy démont, majd az szétveri nekem a falat.

3. Kérdés:
Észreveszed, hogy a tehén, mindig megeszi az ablakba rakott nővényt, mit teszel?

- Kaktuszt rakok az ablakba.
- Átérzem szegény tehén érzéseit, és finomabb virágokat rakok ki.
- Mivel zavar az egész, valahogy akadályoznom kell, ezért arra a következtetésre jutok, hogy bezárom az ablakot.
- Nem tudom elfogadni, hogy a természet egy gyermekével ezt teszik, ezért megbűvölöm a virágot, hogy legközelebb megharapja a tehenet.

4. Kérdés:
Szükséged van egy új asztalra, mit teszel az ügy érdekében?

- Veszek egyet.
- Elsírom magamat, mert fából van, és a fa a természet gyermeket.
- Mégis mit tennék? Megfenyegetek néhány embert, hogy csináljanak nekem egyet.
- Nincs szükségem asztalra, majd a szél megtartja a könyveimet.

5. Kérdés:
Mi a véleményed a sötét mágiáról?

- Jó dolog, hasznos, kell.
- Csak is ésszel használni.
- Fújfújfúj.
- Csak ha nem ragadnak el az érzelmek, akkor jó.

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.