Drapanre Boszorkány- és Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Főtér

+5
Elodie Dessauge
Seth Russell
Phoebe Morrowind
Elinborg Morrowind
Philippe O'Danel
9 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Főtér Empty Főtér Pént. Dec. 02, 2011 7:50 am

Philippe O'Danel

Philippe O'Danel
Pantheran
Pantheran

A falu pókhálóként terül szét az iskolától nem messze, szertefutó szálai nagyobb utcácskák vagy sikátorok, s mindennek középpontjában a tér fekszik. Szürke macskakövekkel van lerakva. Néhány padot is kihelyeztek ide, elszórván őket az aprócska szökőkút körül. A galambok kerülik, a varjak viszont előszeretettel látogatják, ami sok tanulmány megírásához vezetett már a mágusok körében. A posta, az orvos, a bolt, a kocsma és az egyetlen, nívósabb fogadó is itt található. Aki tisztességes dolgot szeretne elintézni, mind idejön. Bár a macskakövek sok emléket őriznek olyanokról, akik inkább lefordultak az egyik mellékutcába, s más lehetőségeit is felfedezték a kis varázstelepülésnek, mint a legális vásárolgatás. De az eső lemossa a piszkot, főleg a sima kövekről, így a főtér is megőrzi titkait, és az emberek állandóan szabadon járhatják, noha mindig nyitva hagyja azt a lehetőséget is, hogy másfelé forduljunk...

2Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Feb. 09, 2012 8:34 am

Elinborg Morrowind

Elinborg Morrowind

Leányom

*Sietősen érkezem ide, egészen az iskolától loholtam ide. Megígértem Phoebe-nek, hogy eljövünk ma egy kicsit kikapcsolódni. Amolyan...anya-lánya program. Jesszusom, még mindig nem szoktam meg, hogy egy kamaszlány nevelőanyja vagyok. De ezért van ez az este, hogy jobban belerázódjak.
Megállok a főtér kellős közepén, nézelődve. Phoebs már előttem lelécelt az iskola épületéből, nekem meg volt egy nagy vagon aláírni való papírom. Az engedély engedélyének az engedélye...
Csípőre teszem a kezem és sóhajtok egyet. Valamihez nagyon ért a lányom. Ahhoz, hogy lemenjen a térképemről.*

3Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Feb. 09, 2012 9:04 am

Phoebe Morrowind

Phoebe Morrowind

*Az életem gyökeres fordulatot vett azzal, hogy vámpírrá változtam és meghaltak a szüleim. Most már rezzenéstelen arccal tudok erre gondolni pedig csak 4 hónap telt el azóta. Kedveltem Elint, mert nem kérdezősködött sokat és nem akart pórázon tartani, azt hiszem fiatal korában némiképp hasonlíthatott hozzám. Hálás voltam neki, amiért nem akart az anyám lenni, legalábbis nem úgy, hogy az igazi helyébe lépjen. Örültem, hogy nem maradtam teljesen magamra a világban, nem mintha a magány gondot okozna egyszerűen csak nem voltam oda a gondolattól, miszerint egyedül bírkózzak meg a vérszomjammal. Nem is hiszem, hogy menne teljesen magamra utalva, hiszen Elin segítségével együtt is beleharapnék a legtöbb dologba ami él, mozog és vér van benne.
Elin úgy gondolta nem töltünk együtt elég időt, főleg mert igazgatóként rengeteg munkája van, ami nem zavart, mert képes voltam lefoglalni magam. Engem nem zavart, hogy nem vagyunk folyton együtt, de én támogattam azt, hogy még jobban ismerjük meg egymást, hiszen röpke négy hónap nem volt elég arra, hogy igazán értsük a másikat.Na meg az sem volt utolsó szempont, hogy ő az egyetlen lény a földön, akiben megbízom. Napnyugta után rögtön elindultam a kastélyból Cutteridge-be, de még így is sikerült negyed órát késnem a megbeszélt helyről. Mivel többet már igazán nem akartam késni, szemrebbenés nélkül használtam a vámpírságomból fakadó gyorsaságom, hogy pillanatok alatt a találkozóhelyre érjek. Csak a tanárok tudták, hogy vámpír vagyok és ezt így is akartaam hagyni, de a sötétben nem féltem, hogy meglát valaki. Perceken belül Elin mellett termettem és némi megbánást erőltetve az arcomra néztem fel rá.*
-Szia. Ne haragudj csak...elkalandoztak a gondolataim. *-vallottam be őszintén, majd a zsebembe csúsztattam a kezeim és úgy vártam mit is fog mondani a nevelőanyám.*

4Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Feb. 09, 2012 9:36 am

Elinborg Morrowind

Elinborg Morrowind

*Várakozásom röpke perceiben milliárd dolog szalad át a fejemben. A muglik számítógépei a fasorban sincsenek... Óhatatlanul is felvillannak a fejemben annak a végzetes estének a képsorai, mikor Phoebs elveszítette a családját. Nagyrészt az én hibámból. Én, egyes-egyedül belesodortam egy zsenge lelket a mágia olykor rideg világába. Felelősséget érezek iránta, nem is keveset. Persze nem azt a fajtát, hogy azt megszabjam neki, hogy mit vegyen fel. Nem. Én inkább cinkosává szeretnék lenni, segíteni az első lépéseit ebben a helyzetben, meghagyva a személyes terét és az önrendelkezését. Saját példámból tudom, hogy mérhetetlenül frusztráló tud lenni, ha valakit nem hagynak kibontakozni. Ő pedig rózsabimbó, hadd nyíljék.
Sóhajtok egyet halkan, majd az utcavilágításon merengek el és óhatatlanul is dúdoláson kapom magam. Ekkor mellettem terem Phoebs. Derűsen mosolygok rá, semmiképp sem neheztelve.*
- Szia! Semmi gond. *El is nevetem magam akaratlanul is. Majd a kezébe nyomok egy kis zacskót.*
- Vércukorka. *Súgom neki cinkos-pajkos kis mosollyal. Nem volt könnyű beszerezni, de csak sikerült.*
- Mit szólnál egy látogatáshoz a Le Chat Noir-ba? *Villantok rá egy vigyort.*

5Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Feb. 09, 2012 9:59 am

Phoebe Morrowind

Phoebe Morrowind

-Vércukorka? *-kérdeztem felvont szemöldökkel. Végül is miért lepődöm meg? Varázsvilág tele vámpírokkal, evidens, hogy van vérnasi. Tétovázva megfogtam a zacskót, aztán másodpercekkel később kinyitottam és kivettem egy cukorkát. Bekapva meglehetősen furcsa érzés lett urrá rajtam.*
-Mint a gumimaci. *-vontam meg a vállam. Mindig is imádtam a gumicukrot és mivel nagyon kívánatos volt a cukorka, a kis macikhoz tudtam hasonlítani. Egyre többet és többet kaptam a számba. Nem tudtam friss vért inni, szóval a cukorka nagyon is sokat segített az éhségemen.*
-Tetszik a neve. *-bólintottam ezzel rá a látogatásra. Nem tudtam mit fogunk csinálni, de az eddigi borús kedvem a cukorkától hamar elszállt. Beletúrtam a hajamba és elgondolkodva néztem a nőre.*
-Furcsa...azt hittem a napfény fog leginkább hiányozni, de nem...az egyetlen, aminek a hiánya fáj, az a hullámok. *-engedtem meg magamnak egy félmosolyt. Igenis hiányzott, hogy nem foghattam meg a deszkám és rohanhattam le a partra bármikor szörfözni. Soha nem hittem, hogy ennyit jelentett nekem Ausztrália. Ostobaság egy földrészhez ragaszkodni, nem is azt teszem, egyszerűen csak az hiányzik, amit ott éreztem. Szabadságot, miközben a hullámokat szeltem. Nem kellett törődnöm senkivel és semmivel. Vámpírként elég nehéz itt elfoglalni magad. Persze csak kreativitás kell hozzá, ami nem hiányzik, de a szörf lehetőségét akkor is muszáj volt kizárnom.*
-Pontosan milyen tantárgyak vannak, amikből különórákat vehetek? Mert akkor beszélek majd a tanárokkal...Nem is mondtad, hogy ennyi szexi kollégád van. *-tettem hozzá egy sunyi kis mosollyal. Volt szerencsém a tanárok többségéhez és...ha ilyen tanáraim lettek volna a gimiben biztos több órára jártam volna be.*

6Főtér Empty Re: Főtér Pént. Feb. 10, 2012 7:51 am

Elinborg Morrowind

Elinborg Morrowind

- Egyenesen Komoszomolszk-Na-Amure-ból. *Mosolyogva bólintok rá, mikor visszakérdez a vércukorára. Úgy tűnik, hogy sikeres a kis meglepetésem amit neki szántam.*
- A szobádba küldettem egy egész szép nagy dobozkával. *Kissé önelégültté válik a szám íve, mikor kimondom ezt. Különösen látva, hogy egyre többet majszol és olyan jóízűen, mintha tényleg egy kisgyerek találkozott volna egy zacsi Hariboval.*
- Egy klub. A város legjobb szórakozóhelye. *Teszem hozzá, afféle magyarázatként a tervemre. Nekem is kell egy kis lazítás, na még neki. Ez egy ideális alkalom arra, hogy megismerje a város ifjait és talán nekem is arra, hogy lepókhálózzam magam. Féléve eszembe sem tudott jutni a másik nem a nagy kavarodásban. A mondatára miszerint hiányoznak neki a hullámok, kissé elkomorodom.*
- Napfény nélkül könnyű élni. Az éjszaka varázs ha magával ragad... Viszont tényleg van valami az ausztrál partokban, ami arra kényszeríti az embert, hogy felkapja a fürdőruháját és ugorjon egy csinos seggest. *A mondandóm végére önkéntelenül elnevetem magam, főként, hogy vizuális típus vagyok és elképzeltem magam ebben a műveletben. De ez nem változtat azon a tényen, hogy Phoebe-nek honvágya van tulajdonképp...*
- Lássuk csak... Legendás lények gondozása, sárkánytan, jóslástan... Tulajdonképpen bármi amit akarsz, de a fénymágia nem igazán jó neked. *A kijelentésére, hogy sok a szexi tanárbácsi mifelénk elvigyorodom.*
- Engem is meglep milyen jó a felhozatal. Ki a kedvenced? *Sandítok rá érdeklődve.*

7Főtér Empty Re: Főtér Pént. Feb. 10, 2012 8:18 am

Phoebe Morrowind

Phoebe Morrowind

-Nincs gondom a földrajzzal, de fogalmam sincs hol van az a hely. *-gondolkodtam el. Szerettem tanulni, a földrajz pedig különösen érdekes dolgokat tartogatott az érdeklődők számára. Mégsem tudtam rájönni milyen helyről is beszél Elin. Vettem egy mély levegőt, csak úgy megszokásból, mert már egy ideje nem volt szükségem légzésre.*
-Köszönöm. Elég nehéz megállnom, hogy ne harapjak bele a diákokba. *-húztam félmosolyra a szám. Na jóóó, nem vagyok angyal, de eddig csak városlakóból ittam, aki mivel nem látta az arcom nem tud lebuktatni. Nem akartam, hogy a diákok megtudják mi vagyok. Épp elég volt az, hogy furcsán néztek rám, amiért az igazgatónő lánya vagyok. Azt hitték velem valamiféle kivételezés folyik, pedig hivatalosan még csak nem is voltam diák.*
-Jól hangzik. Amióta vámpír vagyok nem is buliztam. Itt az ideje, hogy lazítsak egy kicsit és ahogy elnézem rád is rád fér, folyton dolgozol.
*Ezt persze nem szerehányásnak szántam, csak valamiért...aggódtam érte. Azt akartam, hogy jól érezze magát és ne legyen miattam bűntudata. Nem ő ölte meg a szüleimet és nem ő tett vámpírrá, talán másképp is megtörtént volna és ha ő nincs én már meghaltam volna. Különben sem annyira pocsék vámpírnak lenni, egy csomó része kifejezetten élvezetes.*
-Majd megszokom, aztán néha elmehetnénk Ausztráliába szörfözni. Megtanítalak. *Kacsintottam rá vigyorogva.*
-Amúgy szép hely Oroszország ez a kastély pedig káprázatos. Egy csomó felfedeznivaló van itt, aki ezt nem látja az ostoba. *Állapítottam meg, majd a felsorolt tantárgyakon elgondolkodtam.*
-Még magamat sem tudom kordában tartani, nem hiszem, hogy egy sárkánnyal ez menne. A jóslástan pedig...nem nekem való. Azt hiszem svk, bűbájtan, animágia, legendás lények és ömm...majd még kitalálom. Szeretnék minél többet tanulni, ha egyszer megkaptam a lehetőséget arra, hogy varázsló életet éljek kiakarom használni. Nem szeretem elvesztegetni az életem. Még vámpírként is előfordulhat, hogy ez az utolsó percem. *A hangom vidám volt, egészen jó kedvem lett, a bulizás gondolata pedig feldobott.*
-Mr.Loyd. Titokzatos, dögös és nem is tudom, van benne valami vonzó. Mr.Holloway és Mr.Jhonson túl kiszámítható nekem. Mr. Gunnarson pedig...na ő is dögös és furcsa, de a furcsa nálam pozitív.*vontam meg a vállam. Persze tudtam, hogy nem oké a tanár-diák dolog, meg mindannyian jóval idősebbek nálam, egyszerűen csak megállapítottam, hogy jól néznek ki és hogy Mr.Loydban van valami nagyon is vonzó, amiről még nem tudom mi is pontosan.*
-Hmm...na és...neked tetszik valamelyikük? *kérdeztem sunyi mosollyal az arcomon, ez most valahogy érdekelt. Magányosnak tűnt és úgy gondoltam jót tenne neki egy férfi.*

8Főtér Empty Re: Főtér Szomb. Feb. 11, 2012 2:18 am

Elinborg Morrowind

Elinborg Morrowind

- Komszomolszk egy különös nagyváros, amely közelebb van Japánhoz, mint a saját fővárosához. El van dugva az Isten háta mögé a távol-keleti orosz régióban. *Röviden: pokoli messze van az. De remélem, hogy így nagyjából el tudja képzelni, hogy honnan is szereztem neki nasit.*
- Hidd el, szemet hunynék a dolog felett, ha nem én lennék az iskolaigazgató. De ha bármelyik kölyökkel bármi történik, egyből engem kapnak elő. Ide pedig sok olyan srác jár, aki nem éppen csóró családból jött. *Sóhajtok egyet, miközben zsebre dugom a kezem. Tényleg nekem lenne a legkönnyebb a lelkem, ha nem kellene szikrányit sem aggódnom még ezért is. De sajnos nem ez a helyzet, így a legjobb amit tehetünk, az hogy tényleg csak a tanári kar körében maradjon ismert a tény, hogy Phoebs vámpír. Az ő aggodalmaskodásán elnevetem magam.*
- Igazad van. A legpihentetőbb luxus az utóbbi időben az volt, hogy vettem minden nap egy jó forró fürdőt. *Az pedig nem elégíti ki egy fiatal nő igényeit. Már az is jól esne, ha egy idegen pasi végigmérne és rámosolyogna. Bezzeg régen...*
- Jó ötlet. Cserébe megtaníthatlak delejezni hanggal. *Kacsintok vissza rá. Én és a szörfözés? Érdekes ötlet.*
- Amikor én ideérkeztem, azt hittem, hogy nem lesz itt semmi érdekes. De tévedtem. Gyönyörű a táj, az emberek elragadóak... Mint otthon. *Mikor kimondom az utolsó mondatocskát, némileg összeszorul a szívem. 13 éve nem voltam otthon. Elhessentem a fájó felismerést.*
- A sárkánytanban éppen az a szép, hogy önkontrollt is tanít. De természetesen te érzed, hogy mire vágysz. Ez itt a lehetőségek tárháza. *Biztatóan mosolygok rá. Nevelőapám azt mondta mielőtt idejöttem, hogy az önmegváltás helye ez itt. Igaza is volt.*
- Mr. Loyd nekem túl titokzatos. Holloway és Jhonson urak...tényleg olyanok...olvasni lehet bennük. Oli meg idióta. *Elnevetem magam. Elvégre az egyetlen vérrokonom akivel tartom a kapcsolatot. Közben megérkezünk a macsek elé. Az ajtóra tekintek, majd Phoebs-re.*
- Mit szólsz?

9Főtér Empty Re: Főtér Szomb. Feb. 11, 2012 4:05 am

Phoebe Morrowind

Phoebe Morrowind

-Értem. Egyszer elmehetnénk ketten...*vetettem fel csak amolyan mellékes ötletként. Szerettem azokat a helyeket, amelyekről még soha életemben nem hallottam, mert biztos voltam abban, hogy egy csomó kalandot és adrenalint rejtenek, ami számomra nagyon is fontos. Vámpírként az adrenalinfüggőségem még erőteljesebb méreteket öltött, legalábbis vágytam arra, hogy írás előtt vagy festés előtt tegyek valamit, ami izgalmas, ami beborítja az agyam és ihletet ad. Sajnos vámpírként sokkal nehezebb volt veszélyes elfoglaltságot találnom tekintve, hogy kevés dolog jelentett veszélyt rám.*
-Igen tudom...igyekszem megfékezni magam. *Próbáltam megnyugtatóan mondani, de nem tudom mennyire voltam hiteles. Volt néhány diák, akiknek különösen finom illatú volt a vérük és nem voltam benne biztos, hogy egy éhes pillanatomban nem látogatom meg őket és iszok néhány dl vért belőlük. Mégiscsak vámpír vagyok és amúgy sem szent. Ez a tápláléklánc és emberből előléptem ragadozóvá.*
-Tudom, ezért mondom. Szerintem randiznod is kéne. Nem vagyok túl profi ebben, de látom, hogy kicsit magányos vagy.
*Nem akartam túl indiszkrét lenni, de ez kicsúszott. Amúgy nem szoktam kotnyeleskedni, belebeszélni mások életébe, de Elin a nevelőanyám és egyszerű ténymegállapításokat tehetek.*
-Még meggondolom. De azt hallottam, hogy a sárkánylovassághoz az kell, hogy egy sárkány kiválasztottja legyél. Elég dilis sárkány lenne az, akinek épp rám lenne szüksége. *Főleg most, hogy magammal sem voltam teljesen tisztában. Nagy feladatnak tűnt a vámpírság megértése mellett még egy sárkányt is gondozni.*
-Szeretem a titokzatos embereket. Kihívást jelentenek, meg kell őket fejteni. Nem mintha Mr. Loyd-ot akarnám fejtegetni, csak úgy általában gondoltam. *Mosolyodtam el.*
-Holloway nagyon rideg és fölényes, könnyű kitalálni ezekmiatt a tulajdonságok miatt mire hogy reagál. Mr. Jhonson pedig...nem találkoztam vele sokszor, de...szerintem minden nőért rajong, ő ezért kiszámítható. Oliver pedig idióta, ahogy mondtad, de félfüllel azt hallottam jó tanár és a diákok imádják. *Vontam meg a vállam. Észre sem vettem, hogy megérkeztünk. Végigmértem az ajtót, aztán eltűnődtem. Kb egy perc hatásszünet után Elinre néztem.*
-Szóóóvalll...bulizzunk.*Kacsintottam rá.*

10Főtér Empty Re: Főtér Szomb. Feb. 11, 2012 8:45 am

Elinborg Morrowind

Elinborg Morrowind

- Tudod mit? Nem csak oda... Közel van Ukrajna is. Éjszaka tilos a bejárás Pripyat-ba... *Pendítem meg neki ezt a nagyon is adrenalin dús húrt. Bár nekem kicsit nehézkesebb lenne a sugárvédelem, neki nem. Na meg ki ne akarná, hogy dögös ukrán katonák kergessék?*
- Ezért pedig iszonyúan hálás vagyok neked. *Összeteszem a kezeimet, hogy nyomatékosítsam is a kifejezését ennek. Ha történik is valami... Remélem, hogy a vacsorája is beleegyezik a dologba és nem kell balhézni.*
- Tudod... Igazad van. Kéne nekem egy pasi. Na de mégis hol keressek? Házinyúlra nem lőhetek. *Sóhajtok egy kicsit. Na de, hogy 30-as éveimre én is egy megkeseredett, magányos nővé váljak...ez rémálmaimban sem kísértett! Minő borzalom.*
- Ki tudja? Lehet megtalálja a zsák a foltját. *Kacagok aprót. Szinte látom is magam előtt, ahogy nevelt leánykám egy sárkánybébit pátyolgat.*
- Örülök neki, hogy inkább a saját korosztályod választod. *Értem én a dörgést. Szexi tanárbácsik, meg minden, de azért nem örülnék a dolognak túlzottan... Bár amiről nem tudok az nem fáj.*
- A fölényeskedőkkel szemben mindig van annyi előnye az embernek, hogy higgadtan mindent könnyű átlátni. Mr. Jhonson...nos őt a nő ügyei sodorták oda ahol van. Oli az egyetlen unokatesóm. Tudom, hogy szeretik a diákok, de tudom, hogy szereti a diáklányokat... *Az utolsó részt már inkább csak magamnak mondom. Jé! Jól esik egy kicsit pletykálni.*
- Adjunk neki. *Vigyorodom el és azzal a lendülettel lépek is be az ajtón.*


//Folytatás: Le Chat Noir//

11Főtér Empty Re: Főtér Vas. Márc. 04, 2012 3:11 am

Seth Russell

Seth Russell

Elodie

*A tér közepén állva eltűnődve figyelem a varjakat. Azokon a helyeken szoktak tömegével lenni, ahol az alvilági erők, leginkább infernális értelemben megjelennek. De ezek régóta itt vannak, talán több száz éve, és nem érzem rajtuk semmilyen démon nyomát. Mocskos dolgok folynak a Drapanre környékén. Talán ezek mögé egy ideig én is elrejtőzhetem. Valójában semmi kedvem egy újabb végtelenül unalmas és gyermeteg hatalmi játszmába belebonyolódni, ami az én mércémmel mérve olyan, mint ólomkatonákat tologatni a kandallóba. Egyszerű. Csupán annyi ideig kell úgy tennem, mintha ez lenne ittlétem célja, amíg meg nem kapom, amire valóban áhítozom. Egyébként sem leszek itt végig. Botor döntés lenne mindenféle próbálkozás, hogy pár óránál tovább egy helyen tartsanak. Sehol nem érzem elég otthonosan magam. Az egész világ a szeretőm, a barátom és a játszópajtásam, és szinte fáj a szívem, ha magára kell hagynom. Több, mint egy évnyi bezártság után szükségem van a szabadságra. A testem szinte könyörög egy újabb bűnös ámokfutásért. Elfordulok a varjaktól. Most nem szabad feltűnést és zavart keltenem. Legalábbis nem itt. A legutóbb kivívtam az égiek haragját, ahogyan nemzőatyámét is. A fényes hercegből egyszerű kószává amortizálódni még az én szememben is nevetséges teljesítmény, pedig mindig elnéző voltam magammal.
Az egyik körülöttem ólálkodó lélek érdeklődését érzem meg. Érzékeny vagyok az emberi lények legapróbb rezdüléseire is, néhány szemtelen és szórakoztató kivételtől eltekintve. Oldalra pillantok, a férfire, aki olyan meredten bámul, mintha élete legnagyobb gyönyörűségét pillantotta volna meg. Érzem a vágyakozást a testemben. Semmit nem tehetek a bujasággal szemben, ami még ezer és ezer év után is eltörli a higgadt gondolkodásomat. Sötét mosoly ragyog fel az arcomon és szinte hívogatón teszek felé egy lépést, majd ugyanazzal a pillantással intek, hogy tűnjön el. Zavartan engedelmeskedik. Most nem szórakozni jöttem. Az egyik varjúra pillantok, és a gondolatai közé súgom, hogy jöjjön ide. Nem reagál. Egy másodpercre a szenvedélyes dühöt érzem, amint feltámad bennem és arra biztat, égessem el az összes madarat. Majd ugyanolyan egyszerűen csillapodik a késztetés, ahogy jött. Nem is olyan nehéz visszafognom magam. Remélem, ezt nem kell sokáig csinálnom, mert nem hiszem, hogy akár több száz év elég lenne erre a megalázó átnevelésre. Ha arra teremtettem volna, hogy megbújjak a sötétben és kikerüljem a halandókat és saját mocskos játékaimat, akkor nem adatott volna nekem szépség és mérgező csábítás. Magától értetődő, hogy a tüzet sem rejtegetjük. Én vagyok Prométheusz.
Elfordulok a varjaktól és tovább sétálok a téren.

12Főtér Empty Re: Főtér Vas. Márc. 04, 2012 8:23 am

Elodie Dessauge

Elodie Dessauge

Seth

*Borzalmasan sietnem kellett. Mr. Alexandrov már várt a varrodában, hogy levehesse a méreteim a tökéletes ruhához, amit a Diótörőben fogok viselni. Nem késhettem el az egyik leghíresebb orosz varázslótervezőtől. Az nagyon udvariatlan lett volna. Fekete magassarkú csizmát viseltem, egy csinos ruhával, fekete ballonkabáttal. Igyekeztem minél gyorsabban átvágni a főtéren. Három szatyor is helyetkapott a kezemben, szóval elég érdekes látványt nyújthattam, ahogy topogok gyors lépésben az emberek között. Napszemüveg volt rajtam, így nem látszott olyan sok minden az arcomból, véla mivoltam miatt ennek ellenére is alaposan megbámultak az emberek. Ez kicsit zavart, de sokkal jobban érdekelt, hogy időben odaérjek a tervezőhöz, mint az ki mennyire bámul.
Néhány varjút sikerült elüldöznöm azzal, hogy nem törődve velük egyszerűen arra mentem. Hangos szárnycsapkodással repültek arrébb. Nem zavart, sosem szerettem a varjakat, túl sötétek voltak, nem a fényt, hanem az árnyékot hirdették.
Számomra a sötétség olyan volt, mint valami fojtó köd, halálosnak tartottam, ahogy a gonoszságot is.
A nagy sietségben nem törődtem semmivel, így meglepetésként ért, hogy a talaj eltűnt a lábam alól és sikeresen zuhantam egyet. Miután összeszedtem magam körbenéztem. Éreztem a rám függeszkedő szempárokat, de nem foglalkoztam vele, ugyanis a Prada csizmám sarka letört és a legrosszabb, hogy épp most, mikor várnak. Bosszankodva szedtem fel a sarkat és nagy nehezen feltápászkodtam, hogy eljuthassak egy padig.*
-Istenem...mért most? *sóhajtottam fel az égre pillantva. Nem vártam választ igazán, mégis jó lett volna hinni, hogy van fent valaki, aki segít, figyel és irányít, hogy a helyes úton maradjak.
Leültem a padra, napszemüvegem a fejem tetejére toltam és úgy pislogtam a csizmámra, majd feljebb húztam a kabátom ujját és az időt is megszemléltem. 10 perc alatt kizártnak tartottam, hogy odaérek, szóval le is tettem róla. Most már biztos, hogy kileszek nyírva.*

13Főtér Empty Re: Főtér Szer. Ápr. 04, 2012 6:16 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*A főtéren ültem egy padon Rozzal, macskám az ölemben feküdt és hagyta, hogy simogassam. A falu nem éppen tisztességes részéből értünk vissza. De hát mit tegyek, ha egyszer csak ott lehet kapni a kedvenc jóslás fajtám eszközét? Minden estre az iskola falain belül titok hogy értek a fekete mágiához, de most tudom szükségem lesz rá nem sokára. Csak ültünk Rozzal és néztem a legújabb szerzeményemet.*
-Hát, nem tudom Isa, de szerintem megtette volna ékkő is nem kellett volna emiatt az egész napot járkálással tölteni. Arról nem is beszélve, hogy nem szeretek oda lejárni.
*Való igaz megtette volna, de nem lett volna olyan jó a hatás én pedig maximalista vagyok, mindig is az voltam és ezt a diákjaimtól is elvártam. Csak Rozra néztem a szemem sarkából. Tényleg egész nap nem voltam a kastélyban. Ma nem voltak óráim és már tegnap este jeleztem, hogy nem leszek ma a kastélyban és a prefektusoknak is jeleztem, hogy ma k a főnökök bár mi van meg találnak mentálisan vagy engem vagy Rozt. Néha nekem is jár szabad nap, igaz nyugodtabb lettem volna, ha Roz inkább a kastélyban marad igazából ez így nem teljesen igaz mert az is megnyugtat, hogy velem van, de az meg nem, hogy így a diákok meg ott maradtak.*
-Nos cicám mondtam, hogy maradj otthon. De félre ne értsd örültem, hogy jöttél.
*Mosolyogtam rá és tovább folytattuk az eszme cserét a jóslás ezen érdekes válfajáról, igaz ezt már mentálisan hiszen nem kell mindenkinek mindent hallania, pláne nem ezt.*

14Főtér Empty Re: Főtér Szer. Ápr. 04, 2012 6:36 am

Kain Vex

Kain Vex
Kegyenc
Kegyenc

*Bábok a helyükön, felsorakoztak hát mind, a gyalogok, bástyák, mindkét oldalon, feket-fehér, lassan ismét itt az idő. Összecsapnak a felek, hogy egészt alkotva megrázzák a történelem menetét, új lapokat megtöltve írással, hogy az elkövetkező időkben, az új generációnak legyen miből okulnia. De ez még mind-mind az elkövetkező idők zenéje lesz. S ebben a káoszban tudom majd én is megszerezni azt, amire vágyom, a még nagyobb tudást, ismeretet, információkat, mindet, ami segíthet a továbbiakban.
Sétálok, igen, néha sétálok én is, persze nem mindenki szeme előtt, hisz talán a legtöbben holtnak gondolnak, de talán az arcomra még emlékeznek. Sétám közben egy árnyékos sarokról figyelek egy személyt, ismerem, vagy legalábbis már párszor volt „szerencsénk” találkozni. Talán ideje ismételten megmutatkozni. Lassan, kimérten indulok el feléjük, a kezeimet a hátam mögött tartva. Nem hiszem, hogy meg kell szólalnom ahhoz, hogy felismerjenek. S mikor végre odaértem…*
- Rég találkoztunk, igaz? Milano professzor.

15Főtér Empty Re: Főtér Szer. Ápr. 04, 2012 7:12 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*És tényleg milyen igaz is. Mindenki a helyén, kézzel fogható a feszültség mely azt én is érzem, hogy már készülődik minden és tudom, hogy ebben a csatában nekem most nagyon kell majd figyelnem és ez szándékomban is áll. Az iskola védője vagyok. Érzelem és elemimágusként sokat segíthetek ha bár egyik oldalt sem támogatom hiszen tudom minkét oldalt értékelni magam is jártam itt és ott is én is voltam egykoron a sötét oldal kegyence és most még is. Sok dolgot tudok melyet mások nem vagy csak sejtenek esetleg nem is érdekli őket.
Érzem a sötét árnyat suhanni, ismerem ezt az energia örvényt, Vex. Halottnak hitték, de él, persze én ezt tudtam, de nem vertem nagy dobra, nem sűrűn óhajtottam, hogy bolondnak nézzenek és most itt van. Roz leugrott az ölemből párduc alakban és leült elém felpúposított háttal és Roz az elmémre is elég erős pajzsot tett, de én érzem, hogy ebből most nem lesz párharc. Főelmentárom ki önálló életet élt megjelent mellettem, de én csak egy kéz legyintéssel rendre utasítottam, körülem az érzelem mágia erős és veszélyes enrgijáji égtek készen létben. Nyugodtan fordultam Kain felé. Roz csak méregette őt.*
-Igen, régen, Mr. Vex. Mondnám, hogy örülök a viszont látásnak, de nem kenyerem a hazudozás. Viszont le a kalappal ön előtt szépen elhitte mindenki a halál hírét.
*Roz csak félszemmel rám nézett azzal a tipikus neked elment az eszed nézésével majd Kainra fújt. hangom nyugodt volt és csak ültem tovább, részemről nem volt most támadás ha bár az elementérom is elég érdekes energiákat sugárzott felém. Roz Vexre morgott.*

-Takarodjon mielött átharapom a torkát.
*Rozra néztem kicsit megfedő nézéssel.*
-Roz maradj veszteg.
*És ismételten csak egy furcsa pillantást kaptam Roztól. Belőlem sugárzott az erő és a mágiák összességének energiája.*

16Főtér Empty Re: Főtér Szer. Ápr. 04, 2012 7:49 am

Kain Vex

Kain Vex
Kegyenc
Kegyenc

*Mosolyognék, ha nem javítottam volna ki Hármas hibás részeit. De így csak maradt változatlan az arcom, merev, érzelmektől menetes kőtömb.*
- Oh, nem is vártam el, hogy boldog legyen személyem jelenlététől. S téved, valójában nem élek, és mégis élek.
*Gondolkozón el ezen, adjon neki jelentést, értelmet, vagy higgye azt, hogy csak egy kis szójáték volt részemről. Lényegtelen, ezt a titkomat, nem árulom el soha, ezt, és egy másikat, aminek köszönhetem az életem hosszabbítását. Nézem a macskát, nézem az elementált, nézem a nőt, csak lassan rázom a fejemet.*
- Csitulj hát apró macska, csitulj el, vagy a halál érted jő el. Hallgass okos gazdádra, és ne akarj erődön felül cselekedni. -*majd ránézek a megidézett lényre.*- Hatásos, nagyon hatásos… mondja, miért nem használta Ivan ellen? Talán félt kioltani egy volt társ életét? Vagy csak most képes a használatára, mert a szíve már valakiért dobban? Tényleg… hogy van az ifjú Ruben? Gondoltam meglátogatnám...

17Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Ápr. 05, 2012 4:03 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Nem foga lakoztam most ezzel a kis szójátékkal, mert jelent helyzetben nem volt erre az információra szükségem. Persze ki fogom majd deríteni miről is beszél, de nem most, most sokkal fontosabb dolgom is van mint Kain kis titkaival fog alakozni, nekem elég annyi, hogy tudom, hogy hogyan is védekezhetek ellene.
Rozt Kain nagyon felhúzta azzal, hogy lebecsülte őt. Roz erős és igaz sokan lebecsülik mert nem tudják mire képes, hatalmas ereje van és igen sok mágus ellen engedném őt csatába, de vannak kivéltelek ilyen Kain, ellene egyedül csatába biztosan nem engedném.
Roz nagyon mérges lett Kainra és neki ugrani készült.*

-Ezzel azt akarod mondani, hogy nem tudlak széttépni ha akarlak?
*Én csak egy nyugodt mozdulattal megfogtam Roz grabancát. És nyugodt ám, de vészjósló pillantást vetettem Rozra.*
-Azt mondtam, hogy maradj nyugodton Roz.
*Majd újra Kainra néztem, bár őt már nem jutalmaztam a vészjósló tekintetben.
Mintha kicsit rosszak lenének az információi nem is kicsit, nem is kicsit és ezeket adja le az új vezérnek? Ha ilyenek ad le a többiek is hasonló információkkal szolgálhatnak, szégyen.*
-Mr. Vex rosszak az információ vagy pedig átszentelt igyekszik játszani előttem ezzel próbálva meg átejteni. Sosem titkoltam azt, hogy egyik oldalt sem támogatom és egyik oldalt sem ítélem el ez mindig is nyílt volt. Nem érdekel, hogy volt társ vagy mostani ezek csak jelzők. És használtam Ivan ellen is szóval javaslom legyen alaposabb a nyomózásnál. Ruben ügyes diák és nagyon okos is. Ha jól tudom nem sikerült a múltkor sem megtörniük őt. Szerintem ugyan annyira örülne a látogatásának mint én annak, hogy most itt csevegünk.
*Mind a kisugárzásom mind a hangom és a tekintettem is nyugodt maradt és tárgyilagos maradt.*

18Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Ápr. 05, 2012 4:20 am

Kain Vex

Kain Vex
Kegyenc
Kegyenc

- Pontosan azt mondom. Egy mozdulat, és garantálom, hogy az elméje millió apró darabra fog hullani. Elképzelhetetlen kínokat fog átélni, és elképzelhetetlenül sokáig, míg a valóságban csak pár pillanatnak fog tűnni.
*A hangomban nincs jele semmi érzelemnek, semminek, kifejezéstelen, gépies, lényegtelen.*
- Nocsak, még a macskáját se képes megnevelni? Hogy fog akkor megbirkózni a diákokkal?
*Hm, sajnos a külső jelekből arra kell következtetnem, hogy nem sikerült mindent tökéletesen átültetni Hármasból… mennyire kár, így kénytelen leszek a hézagos emlékeket máshogyan megszerezni. Kellemetlen.*
- Ha akarnám, már régen becsapva érezné magát… de nem származik semmi hasznom, jelenleg nincs haszna számomra. Oh, ha komolyabban vettem volna a feladatot, akkor Ruben már régen minket pártolna, és végzett volna a társaival, és csak a tudásért, semmi másért… de sajnálatosan nem sok fantázia maradt abban a gyermekben. Oh, és talán maga se tud mindent Ruben, és az Én kapcsolatomról.

19Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Ápr. 05, 2012 5:38 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Roz csak rámorgot Kainra. Én csak figyeltem a macskámat, mintha Roz is kezdené kapirgálni, hogy Kain tényleg neki megy ha tovább haragítja magára csak szorosan leült elém és úgy állt ugrásra készen, de azt nem hagyta ki, hogy ne szóljon vissza.*
-Komolyan azt hiszed te rosszul tákolt gnóm, hogy te vagy az egyetlen erős elmemágus körünkben? Elnézést a sértésért nem erőset akartam mondani, ha nem középszintűt kettőnk közül nekem van több erőm. Amúgy meg próbálj meg csak beleturkálni az elmémben lesz egy kis kellemetlen meglepetésed azt garantálom.
*Ha más helyzetbe lettünk volna akkor megdicsértem volna Rozt mert ilyen frappánsan idegesítő és modortalan, de jelen helyzetben jobban szerettem volna, ha nem válaszol vissza Kainannak. Roznak sem végtelen az ereje bár igaz Kain nem tudna belemászni az elméjébe, de ha még is akkor azt tapasztalná, hogy Roznak nincsen mentális tere ergo elméje sincsen persze ezek után jogos a kérdés, hogy akkor Roz még is mi a franc és hogyan élhet, mozoghat és hogyan beszélhet hogyan lehet alakváltó? Jó kérdés magam sem tudom, de szerintem Roz sem. Egy biztos Roznak se mentális tere se mentális elméje nincsen.
Csak Kaint méregettem ugyan olyan nyugodtsággal.*
-Mr.Vex. Roz egy saját akarattal rendelkező lény, saját érzelem világgal, nekem őt nem tisztem megnevelni. A diákokat pedig hidje el megtudom nevelni akkor amikor kell és úgy ahogy kell, de gondolom ezt tudja.
Kinek mi a fantázia Mr.Vex, tudja ízlések és pofonok. Én úgy gondolom, hogy Ruben elég ügyes ahhoz, hogy tudjon ellenállni bárminek ami olyanba befolyásolná amit az ő elvei nem tartanak elfogadhatónak és ezt nem csak vele szemben tartom így ha nem akármelyik diákommal szemben vagy kollégával szemben.
Kérem Mr.Vex ne tegye magát nevetségessé, egy jósnak olyat mondani, hogy nem tud mindent elég nevetséges.

20Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Ápr. 05, 2012 5:54 am

Kain Vex

Kain Vex
Kegyenc
Kegyenc

*Lassan emelem a mutató ujjamat, és az ajkam elé teszem.*
- Shhhhh, macska, shhh, ne mondj olyanokat, amiket te magad se gondolsz komolyan. Felesleges provokálással pedig nem érsz el semmit, csak azt, hogy sebezhető leszel… ha meg is tudod védeni magad, talán a körülöttünk lévő személyeket nem… oh, és nem csak az elmém a fegyver, értek máshoz is.
*Talán ha fenyegető lenne a hangom, akkor hihetőbb lenne… vagy talán azért az, mert nem adtam jelét annak, hogy fenyegetés lenne? Én nem foglalkozok az érzelmekkel, felesleges kelékek, és hasztalanok, elvonják a figyelmünket a lényegről, csak ködösítik az elménket, hasztalanok.*
- Hm… talán meg tudja nevelni, talán nem. Nem kell fitogtatni a tanári képességeit ahhoz, hogy bizonyítson nekem, az idő majd elmondja, mikre is képes. Ami pedig Rubent illeti… érdekes, hogy nem ismeri valami jól, láttam a szemében azt a csillanást, amitől olyan valaki lehet belőle, mint Én. Oh, és bármely diákjával, kollégájával szemben? Már-már majdnem vicces, a jós, ki nem ismeri a sötét titkait az új tanároknak, sőt, házvezetőknek se. Túl nagyra tartja a tudását, ha tényleges erős jós lenne, akkor tudná azt is, hogyan lehetek még életben, mik fognak következni… ki az áruló. Nem, maga csak egy tehetséges látnok, aki néha lát dolgokat, ennyi az egész. *még mindig a hátam mögött voltak a kezeim, de készen arra, hogy ha szükséges, harcba bocsátkozzak.*

21Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Ápr. 05, 2012 6:24 am

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Roz csak nézte Kaint bár nem mozdult a száját csak nem csukta be, igen Roz remekül tud vitatkozni.*
-Még, hogy nem tudom megvédeni? Ne nevettes ellened meg bármikor kis öcsi. Túl nagyra tartod magadat frankenstei. De nem baj majd letöröm a szarvadat csak kapjalak a kezem közé, pléh kaszni.
*Nem is tudom hogyan jött Roznak ez a phlékaszni dolog, gondolom én onnét, hogy Kain öltözete inkább hasonlított egy mugli filmben láthatott robot ruhákhoz mint sem egy élő ember, mágus öltözetéhez, minden estre nem szóltam Rozra addig amíg nem támad, áldásom rá, beszéljen csak bár igaz, ha csöndben maradna talán többre jutnék mint így bár ebből talán még hasznom is származhat.
Kain szavaira csak lassan megráztam a fejemet.*
-Mr.Vex maga vagy csak tetteti vagy tényleg ennyire ostoba. Tudom ki az áruló tudom mit titkolnak a tanárok, házvezetők. Bár igaz nem tudom, hogy ön, hogy hogy él, de ennek az az oka, hogy nem is érdekel mert nem is fontos ez a számomra. Azért mert nem mondom ki még tudok dolgokat. Látnok? Mr.Vex a látnok és jós között akkora a külömbsség mint maga és közöttem. Nem fittogatom és nem tartom nagyra amit tudok csak tényeket közöltem, de mint tudjuk egy fecske nem csinál nyarat és bizony az emberek többsége annak hisz amit a saját szemével lát.
Igen tudom, hogy Ruben hajlomos arra, hogy olyan legyen mint maga, de ne feledje neki más az érték rendje mint magának.
Oh, és Mr.Vex ne, hogy azt tételezze fel, hogy nem tudom a maguk kis titkait ott a tűtoronyban vagy ámblok a sötét oldalon.

22Főtér Empty Re: Főtér Csüt. Ápr. 05, 2012 6:49 am

Kain Vex

Kain Vex
Kegyenc
Kegyenc

- Felesleges beszéd macska, amit ha folytatsz hamar fejetlenségek, következnek.
*Nem tudom, mennyi intelligencia szorulhatott ebbe a macskába, de nem hiszem hogy sok. Felesleges szavakkal dobálózik, fenyeget. Jelzi, hogy gyenge, ostoba, nagyon ostoba kis jószág, már majdnem sajnálom.*
- Tévedés, nem tud maga semmit. Ködös látomások, téves hangok, azokat látja, amiket mi akarunk, hogy lásson. Tévedés, és talán erre egyszer rá is fog jönni. Ellenben én tudok magáról pár dolgot… hogy van a kedves apja? Hm, felesleges egymáshoz hasonlítani magunkat, mindkettőnknek más a szakterülete, mégis, nem érzi a szavaiban a beképzeltséget? Csak úgy süt belőle a fitogtatás.
Pontosan, más az értékrendje, számára a tudás, az ismereteknek kellene lennie az első helyen… de mégse, ezért nem lesz sose erős mágus. Oh, és be feltételezze azt, hogy mindenhova beláthat, a felszínt kapargatja csupán, oh, és üdvözlöm Rubent, a leckéinek még nincs vége. Becsengettek.
*Ahogy jöttem, úgy mentem, vagyis majdnem, teleportálással hagytam el a helyet.*

23Főtér Empty Re: Főtér Szomb. Ápr. 07, 2012 2:42 pm

Isabella Milano

Isabella Milano
Házvezető
Házvezető

*Kain szavaira Roz csak úgy reagált, hogy ráfújt egyet, de nem szólt többet és ezt jól is tette, ennek most örültem, hogy nem kell vele foglalkoznom vagy is azzal, hogy minden része a helyén maradjon és azzal, hogy ne hogy neki ugorjon Vexnek vagy Vex neki egyik sem lenne szerencsés és ma pedig itt ha törik ha szakad nem lesz harc én ezt most eltökéltem és tartom is magamat ehhez az elhatározásomhoz.
Csak figyelem Vex szavait, de egy időre sem rezzenek meg ugyan úgy nyugodt maradok és csak figyelek Vex minden egyes rezdülésére, nem akarok ma harcot és nem is lesz ha rajtam múlik.
Mikor apámat említi akkor sem rezdülök meg, apukám legyen az utolsó aki miatt aggódnom kell hiszen tudom jól vele nem lehet csak úgy elbánni és tudom, hogy vigyázz magára és az sem mellékes, hogy teljesen biztonságos helyen van a munkahelye atom biztos, és ő maga pedig erős mágus miatt kellene utoljára aggódnom ha azt nézem, hogy az ismerőseimnek milyen erejük van.
Vex szavaira csak megcsóválom a fejemet.*
-Mr. Vex maga csak azt hiszi, hogy ködösek, látszik, hogy nem tudja mit is jelent a látomás szó és mi is az a jóslás mágia avagy ahogy újabban nevezik jövőmágia.
Kölcsönösen tudunk egymásról egy-két dolgot. Köszönöm apám jól van és maga lesz az utolsó aki árthat neki ezzel legyen tisztában.
Mr. Vex maga úgy tűnik nem tud különbséget tenni a fennköltség és a tényközlés között, de nem is baj ez, higgyen csak abban, hogy sokra tartom a tudásomat.
Erős mágus? Mihez mérten Mr. Vex? Fontos neki a tudás és mindig is az lesz, de neki nem az az elsődleges élet célja, hogy pusztítson, lehetne olyan mint maga, de nem lesz. természetesen átadom.
*Szavaimból sütött a gúny és a lenézés, ezt most szántszándékkal intéztem így.
Mikor Vex eltűnt csak eltüntettem az elementárt és intettem Roznak, hogy jöjjön. Mentálisan beszéltünk Indiaiul a biztonság kedvérét, de egy dologban megegyeztünk, hogy mi előbb fel kell keresnem apámat és Rubent ez most az első.*

24Főtér Empty Re: Főtér Szomb. Ápr. 07, 2012 2:51 pm

Deimos


Kegyenc
Kegyenc

*Sötétség és kihalt utca ez a legjobb dolog a világon. Mikor csak a jéghideg szél süvít és semmi nem zavar semmi és szabadon gondolkodhatok.
A gondolataim csak cikáztak minden felé, de még is rendezett sorban haladtak. Senki nem járt már így csak egyedül voltam a főtéren. Csak én és senki más és ez így volt ilyen tájt rendjén az emberek többsége már édes deden szundikált az ágyában és az igazak álmát aludta. Ilyenkor szeretek járni kerni a falu utcáin mikor egyedül lehetek és senki sem figyel fel rám egy feketébe öltözött csuklyás alakra. Pedig én szeretek kijárni a szurdokból, nem vagyok olyan mint elődeim voltak akik csak a tűtorony rejtekéből dirigáltak és semmit sem tettek, nem én nem ilyen vagyok én ennél okosabb vagyok. Hiszen mi sem jobb mint tudni, hogy az ellenségnek milyen szokásai vannak és milyen a harci terep? Hát semmi. Meg igazából a szurdok egy nagyon kellemes hely, de néha jó onnét elszabadulni és nevetni azon, hogy hogyan élik az emberek a békés kis életüket és nem tudjuk mi vár rájuk ennél az élménynél kevesebb jobb dolog van. De még élheti ezt az életet még igen még nincsen itt az ideje annak, hogy támadjak még nem.
Ahogy sétálgatok arra leszek figyelmes, hogy valaki jön mögöttem, egyből tudom ki az egy diák, a kis ostoba, minő balszerencse, hogy velem akadt össze tejednek majd a hírek, hogy én itt vagyok ilyen tájt ez még jól is jöhet a terveimhez nagyon is jól.
Nos gyere csak kisdiák és kezdeményez beszélgetést, hadd szórakozzak ma este egy jót azon, hogy te félni fogsz.*

25Főtér Empty Re: Főtér Hétf. Ápr. 09, 2012 12:03 am

Massie Block

Massie Block
Pantheran
Pantheran

*Csendes éjszaka, és álmos léptek... Ez jellemzett most engem, ahogy a klubhelyiségből kiosontam a folyosóra, és elindultam egy esti túrára. Egyszerű farmernadrágot vettem fel, egy fekete pólót, egy vékony pulóvert, és a kedvenc bőrkabátom, amit már esedékes volt előkeresnem, mert eltűnt a rengeteg ruha között. És hogy megkoronázzam ezt az egészet a 21soros acélos is előkeveredett. Igazából nem tudom hogyan keveredtem le Cutteridge-be, de már a főtér felé igyekeztem, egy szem élőlény sem járt erre, korom sötét volt. A pálcám szokás szerint a bakker szárában volt elrejtve, bár nem éreztem szükségét annak, hogy nálam legyen. Percekkel később egy alakot látok meg magam előtt sétálni, no fene, nem csak én vagyok éjjeli bagoly? Ezek szerint. Csendben lépkedtem az idegen felé, majd ahogy sikerült mellé érnem rápillantottam.*
-Szép estét.*köszöntem rá kicsit halkan, és próbáltam kitalálni, hogy láttam-e már valahol az alakot, de szinte semmi nem ugrott be, hisz nem rég érkeztem.*
-Massie Block vagyok.*mutatkozok be és nyújtom is felé apró kezem, hátha elfogadja.*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.