You are not connected. Please login or register

Le Chat Noir

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Le Chat Noir on Vas. Jan. 08, 2012 12:41 am

Philippe O'Danel

Pantheran
Pantheran

A legtöbb fiatal szerint a Fekete Macska a környék egyetlen vállalható szórakozóhelye. Az indoklásuk pedig legtöbbször még a szüleik szerint is megérthető. A tulajdonos francia, maga a klub pedig kirí az egész faluból. A helyiek nem szeretik, de a Drapanre tanulói imádják. A modern stílus és a neonfények, a romlottság fülledt illata állandóan idevonzza őket, ahogy rengeteg más fiatalt és felnőttet is. Itt rengeteg dolgot akarnak. Szórakozást, italt, kábítószert, zenét, bármiféle testi örömöt. A tanárok már fontolgatják a tilalom bejelentését, miszerint ez is felkerül az elkerülendő helyek listájára, de eddig még nem született döntés. És ha így is határoznak majd, akkor sem mindenkit tudnak visszatartani...

2 Re: Le Chat Noir on Szomb. Feb. 11, 2012 9:01 am

Phoebe Morrowind

- Miért ne lőhetnél? Persze kicsit nagyobb a kockázat, mint egy kívülállóval, de az ilyen szabályok betartása egyszerűen felesleges. Csináld azt, ami boldoggá tesz.*vontam meg a vállam. A legtöbb dologban szabadszellemű vagyok, és ez határozottan abba a kategóriába tartozik, amiben az vagyok. Ebben hasonlítok a régi romantikus írókhoz és a boldogság keresését tartom az élet egyik vagy inkább legfontosabb céljának és értelmének. Persze fontos a tudás, de ha mellette nem vagy boldog semmit nem ér. Csodálom a buta embereket. A magasszintú tudás csak megnehezíti a boldogságot, mert az egyszerű örömöket majdhogynem kizárja, mert tisztában vagy az eredetükkel, azzal honnan jöttek. Valami sokkal jobbnak tűnik, ha elbújik a homályban.*
-Nem tudom. Talán majd megkérem Olit, hogy had nézzek körül az akadémián. *Nem tűnt olyan rossz ötletnek, mert nagyon is tetszettek a sárkányok. Olan csodálatraméltó és különös lények voltak. De abban akkor sem voltam biztos, hogy jó ötlet lenne nekem egy sárkány. Közveszélyes lenne, egyedül is az vagyok.*
-Igyekszem nem választani senkit. De gyanítom végül úgy sem én döntöm el.*sóhajtottam egy nagyot. A szerelem úgy tudom csak jön, nem kérdezi meg, hogy akarom e vagy sem. Bár feleslegesen agyalok ezen, szóval el is tereltem a gondolataim.
Nevetnem kellett azon, amit Oliról mondott.*
-Tudom...de ahogy hallottam a diáklányok is kedvelik őt. Ne csodálkozz, Oli az a szívdöglesztő típus. *Idéztem is fel magamban az arcát. Kedveltem, már csak azért is, mert tényleg idióta volt, de a rajongást és minden mást meghagytam a diáklányoknak és egyéb nőcskéknek. Túlságosan sok köze volt Elinhez ahhoz, hogy bármi is megfordulhasson a fejemben vele kapcsolatban. Ahogy megérkeztünk és bementünk Elismerően pillantottam körbe.*
-Nem rossz...sőt...*Mosolyodtam el. Nem sok ennyire jó helyen buliztam Ausztráliában. A zene kellemes volt és az emberek között el lehetett férni. A bárpult felé indultam és kértem egy pohárka vodkát.*
-Ugye nem gond? *néztem rá csillogó szemekkel. Oké, még csak 17 vagyok, de vámpír, ez legalább 1 évet dob a koromon. Legalábbis ezt elég jó indoknak találtam. Körbeforgattam a fejem és kiszúrtam, hogy egy harmincas elég jó vágású férfi Elint figyeli.*
-Bejössz neki.*Biccentettem felé.*

3 Re: Le Chat Noir on Vas. Feb. 12, 2012 6:15 am

Elinborg Morrowind

- Nem kockáztathatok meg egy ilyen affért. Mindenesetre nagyon sok fejfájást okozna. Akkor már az egyszerűbb jobb elvén játszok. *Tűnődök el hangosan a megállapításán. Végül is... Felnőtt nő vagyok, azt csinálok amit csak akarok, sej! De én sajna mostmár féltem a jó hírem. Elég balhé volt már így is az operaházban...*
- Szerintem nyalókától ragyogó képpel fog körbevezetni. *Kuncogok halkan. Olit ismerve még a nyakába is veszi majd Phoebst és örömében fut pár kört, hogy sárkánynézőbe ment hozzá. *
- Remélem, hogy nem sok diáklány dől a dugájába. *Sóhajtok egyet. De nem most van az aggodalmasság ideje. Most a bulié van. Viszont valós félelmem, hogy a lányok nagykorúságát kihasználva, Olavur kiélvezkedi magát rajtuk...*
- Nekem is tetszik, gondoltam, hogy neked is fog. *Boldogan mosolygok, mikor megjegyzi Phoebs, hogy egész jó kis hely ez. Az is. Csak a diákokat nem szívesen látják itt a tanárok. Követem gyermekem a pulthoz, majd intek, hogy legyen kettő a vodkából.*
- Kitagadnálak, ha nem piát kértél volna. *Nevetem el magam. Na, nem tagadnám ki, de meglepődnék. Kis vadóc, én meg így szeretem. A pasi felé sandítok, aki engem nézeget. Hümmögök egyet.*
- Forduljon csak meg, hogy lássam a hátsóját és akkor elmondom mi a véleményem. *Kacsintok Phoebsre, majd közben megérkezik a rendelt ital. Lányom felé emelem a pohárkát, majd lehúzom. Áú, de kell ez nekem...*

4 Re: Le Chat Noir on Szer. Feb. 15, 2012 8:04 am

Phoebe Morrowind

-Ugyan már...mondd, hogy nem tartod izgisebbnek azt, ha egy tanárral kavarsz, mintha valami mezei fickóval lennél? *néztem rá vigyorogva. Nem úgy ismertem Elint, mint, aki megfutamodik a bonyolult helyzetek előtt, ha csak azt veszem, hogy magához vett...ez is az én igazamat támasztja alá.*
-Nyalókát is viszek neki, ha már függő...szerinted ad egy dl vért cserébe? *néztem rá csillogó szemekkel, amit az a gondolat váltott ki, hogy néhány nyalókáért cserébe a kezembe nyom egy fiolát, amiben a saját vére van. Valójában finom illata volt a vérének és mivel olyan sok ember vérét még nem kóstoltam, vámpírártalomból kiakartam próbálni minél több vértípust...mint a boroknál...tudni akartam melyiknek milyen zamata van.*
-Ne reménykedj. Szerintem rajtam kívül a diákok max 10 százaléka képes ellenállni Olinak. *Talán én sem tudnék, ha nem a nevelőanyám rokona lenne és nem úgy gondolnék rá, mint valami nagybátyra vagy ilyesmi.*
-Ugye tudod, hogy keresve sem találtam volna nálad jobb nevelőanyát? *vigyorogtam rá és lehúztam a vodkám, amint megkaptam.*
-Várj csak! *Kértem egy papírt a pultostól, felírtam rá, hogy "rendelhetne nekünk valamit", majd a pultosnak adtam és megkértem, hogy adja az Elint bámuló pasasnak és hozzá tettem, hogy kérje már meg, hogy egy pillanatra forduljon is meg.*

5 Re: Le Chat Noir on Csüt. Feb. 23, 2012 11:58 pm

Elinborg Morrowind

- Nem izgisnek, hanem hülyeségnek tartom. A tanárok köré a diákok mítoszokat szőnek és azokat túl könnyű lenne így lerombolni. Lásd Oli. Gondolnád róla, hogy teát nem tud egyedül főzni? *Kacagok fel kedélyesen. Én imádom a rejtélyeket. De megtalálni őket és nem lerombolni. Ezért érdekelnek engem a titokzatos alakok.*
- Kettőt is! *Derűsen mosolygok rá. Szerintem elmeroggyant unokatestvérem nagy örömmel csapolná le magát Phoebs érdekében.*
- Az ő érdekében remélem, hogy a 10 százalék csupa fiú. *Démoni kis mosoly ül ki az arcomra.*
- Csak reménykedtem benne. Én pedig jobb és szebb leányról nem is álmodhatnék. *Le sem tagadhatnám, hogy mennyire jól esnek a szavai. Arra, hogy várjak, csak érdeklődve tekintek rá, hogy mire is készül. Figyelem, ahogy a pincér odaviszi a pasasnak a papírkát és az engedelmesen meg is fordul egy pillanatra. Visszafordulok az üres felespohárhoz, hogy elrejtsem azt, hogy felkacagok. Nem semmi a lányom. A pasinak meg a hátsója is egész tetszetős. Amíg én kikacarászom magam, addig a pincér elkezd keverni két italt. Feltételezem, hogy azt amit az úr rendelt nekünk. Rápillantok Phoebe-re.*
- Hát nem vagy semmi...

6 Re: Le Chat Noir on Pént. Feb. 24, 2012 8:55 am

Phoebe Morrowind

-Szerintem akkor is izgalmas...*nyújtottam ki rá a nyelvem.*
-Tudod, olyan tiltott gyümölcs feeling.*Éva az almát akarta, mert az az egy volt megtiltva neki. Mindig édesebb a kísértés, sokkal nagyobb a csábítás, ha valami tiltott. Persze van, hogy miután megkaptuk csalódunk, de amíg csak a szemünk előtt lebeg a gyümölcs leszakításának lehetősége átélhetjük a vágy okozta boldogságot.*
-Nem tud teát főzni Oli? *nevettem el magam. Azért nehezen tudtam ezt elképzelni. Oli olyan fajta férfinek tűnt, aki a jég hátán is megél, kemény és ért mindenhez. Hát...ez tényleg illúzióromboló lenne sokak számára, bár a kék szemek látványa minden lányt hamar kárpótolna. *
-Tényleg?*néztem rá egyre csillogóbb szemekkel.*
-Ugye nem baj, ha iszom az unokatesód véréből? Olyan finom illata van...és ha kapok...*néztem rá sűrűn pislogva, mint egy cuki kék szemű kiskutya, vagy cica vagy mit tudom én...*
-A jobbal vitatkoznék.*Kacsintottam rá. Sosem voltam jó kislány, szóval arról veszekedhettünk volna kinek mi számít annak. Bár, Elint ismerve neki a rossz is lehet jó, mint én.
Elvégeztem a nagy atrakcióm a pasassal.*
-Tudom.*néztem elégedetten Elinre, aztán a pasas felé biccentettem.*
-Menj oda hozzá! Bejösz neki, ez egyértelmű...és úgy sem fog idejönni, ketten túl félelmetesek vagyunk és én még harapok is.
*Elvettem a férfi által fizetett italt és belekortyoltam.*
-Nem rossz...*közöltem Elinnel és továbbra is arra az asztalra figyeltem, ahol a drága meghívónk csücsült.*

7 Re: Le Chat Noir on Csüt. Márc. 29, 2012 11:55 pm

Elinborg Morrowind

-Ha visszaemlékszel a történetre a tiltott gyümölccsel, akkor arra is emlékezhetsz, hogy épp az sodorta az emberiséget az első nagy kalamajkába. *Sóhajtok egy aprót. Amióta megtörtént az ausztrál incidens, azóta azt hiszem, hogy nagyon erős acélláncok kötnek engem a racionalitás hideg talajához. Valahogy nem vagyok már olyan bohém, mint rég.*
- Esküszöm. Ön és közveszélyes egy tűzhellyel kombinálva. Nem tudom, hogy lett belőle olyan sárkányszakértő, amilyen. *Kacagok fel én is. Néha röhejes, amit az a pasi művel. De úgy tűnik ennek ellenére sikeres az ellentétes nemnél.*
- Tényleg. *Mosolyog rá. Nem vagyok az a fajta, aki ilyen horderejű kijelentéseket félvállról tenne. De erre már valószínűleg ő is rájött.*
- Nekem nem baj. De azért előtte kérdezd meg őt is, hogy belemenne-e... *Tűnődök el hangosan.
Arra, hogy vitatkozna a jobbal, kissé feddően tekintek rá. Ebben nem lehet vitatkozni. Se most, se máskor.*
- Szörnyű vagy. *Dünnyögöm, majd lehúzom az italt amit az eddig kellemesnek tűnő ismeretlen fizetett. Megrázom magam kissé. Egek, de nem vagyok formában. Vetek egy segélykérő pillantást Phoebs-re, majd sarkon fordulok és a lehető legnőiesebb mozdulataimmal odalibbenek a férfihoz. Ami elsőre megcsapott, azaz átható piaszag. Ez a pasas olyan részeg, mint a sakál. Kicsit odébb fordítom a fejem, hogy kapjak levegőt, lehetőleg tisztát. A fickó rám villant egy bárgyú vigyort, én pedig zavartan heherészve visszaosonok a lányomhoz.*
- Jesszusom... *Sóhajtok egyet lemondóan.*

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]