Drapanre Boszorkány- és Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Klubhelyiség

4 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Klubhelyiség  Empty Klubhelyiség Vas. Dec. 25, 2011 5:51 am

Richard Jhonson

Richard Jhonson
Házvezető
Házvezető

Belépve a következő tárul a szemeid elé. A helyiségi közepén egy hat személyes kör alakú asztal, amit talán nyolc vékonyabb személy is körbe tud ülni. Nem messze onnan, a bal oldalán, egymással szemben, két darab négy személyes kanapé, és egy-egy fotel. Jobb oldalon egy pihenő sarok, több babzsák fotellel, és egy újabb asztal. A bejárat mellett ott van az üzenő fal, mellette pedig egy vitrin, amiben a szak díjai sorakoznak. Az egész padlót beteríti egy kék szőnyeg, a falakon sötétkék tapéta van. Minden szabad falfelületen pedig könyvespolcok sorakoznak. A bejárati ajtóval szemben, csak egy másik ajtó van, ami egy folyosóra vezet, amin tovább lehet haladni a szak többi helyisége felé. Viszont ez csak a „váz”, a diákok minimálisan képesek befolyásolni a helyiséget, ha elképzelnek valami új dolgot, akkor az meg jelen. Legyen az egy tál leves, vagy könyv, esetleg szék, alap dolgok, amik a diákok kényelmét hívatottak szolgálni.


2Klubhelyiség  Empty Re: Klubhelyiség Vas. Feb. 12, 2012 10:56 am

Louis Mahoney

Louis Mahoney
Raccoonov
Raccoonov

*Óvatosan lapoztam a könyvben. Gyengéden fogtam meg a lap szélét, és véletlenül sem rántottam meg. Ősöreg kötet volt, minden oldalt alig kibetűzhető írás borított. Legalább másfél órája ültem már itt. Ez türelemjáték volt, amiben én mindig jeleskedtem. Unalmasan telt a délutánom. Alig csináltam valamit és az idő a kastélyba is bezárt, ezért sokáig aludtam, aztán lementem úszni, majd valami rend féleséget csináltam a szobámban. Tényleg nem voltam szétszórt, de az ágyamat, a szekrényemet és a környékét jóindulattal sem lehetett volna rendezettnek nevezni. Valamennyire igyekeztem rajta változtatni. De még ez az erőtlen, vontatott próbálkozás sem volt képes örökre kitölteni az időmet. Letusoltam, aztán fölvettem egy fekete pólót és egy kényelmes, szürke nadrágot. Elkerültem az ágyam. Éreztem, hogy ez nem az az éjszaka, amikor túl sokat fogok aludni. Ennek most még csak köze sem volt a teliholdhoz, ami mindig kellemetlenül hatott rám. Azt mondták, valamelyik szülőm vérfarkas lehetett. Hiába kérdezték tőlem, emlékszem-e rendszeres éjszakai kimaradásokra, az ő egész életük az én szememben egy nagy, éjszakai kimaradás volt. Maradt nekem a magyarázat nélküli teliholdkori zavartság, ingerültség és inszomnia. Most viszont nem erről volt szó. Fogalmam sem volt, akkor miről, de az elmélkedés termébe sem vágytam. Ma este nem. Úgyhogy előkerestem egy ősöreg, latinul íródott könyvet, amiben mind a szavak kiolvasása, mind a megfejtésük időbe és rengeteg figyelembe került, és elvonultam vele egy asztalhoz. Élveztem a csendet. Késő volt és nyugalom. Talán ez volt a kedvenc napszakom. Szerettem a sötétet, a halk zajokat és az óvatos diákokat, akik puha léptekkel haladtak el a szőnyegen. Most már ők is kezdtek elmaradozni. Tényleg későre járt.

3Klubhelyiség  Empty Re: Klubhelyiség Hétf. Feb. 13, 2012 3:18 am

Sussane Rayfield

Sussane Rayfield
Raccoonov
Raccoonov

* Újabb unalmas és események nélküli este köszöntött a kastélylakóira. A többség ilyenkor régen aludni tért, és mi tagadás jómagam is megpróbálkoztam valami hasonlóval, de nem igazán sikerült. *
~ Legközelebb azt hiszen energia ital helyett, finom tejecskét fogok inni akár csak bölcsődében. Nem, mint ha itt sokkal nagyobb szabadságot élveznénk. Mi az hogy felnőtt létemre nem mehetek oda ahova szeretnék? ~
* Gondolkodom, miközben kikászálódom az ágyból és megkeresem a papucsomat, ami nem is olyan könnyű feladat, mert minden holmim rendezetlen összevisszaságban hever az ágyam környékén. Miután nagy sokára megtaláltam, magamhoz veszem a pálcámat, a kviddics évszázadait, valamint egyet az elmaradhatatlan energiaitalaim közül és klubhelyiség felé veszem az irányt. Útközben, meg állok szobába lévő tükör előtt és megnézem magamat a szobába besütő gyér holdfényben. A már említett lábbelin, és alapnak számító fehérneműn kívül csak egy nyuszi mintás, fehér hálóing van rajta. A szőke fürtjeim alól, most a szokásosnál is jobban kiütnek, a festékkel makacsul dacoló vörös szálak, és frizurám is csapzott, mint ha elaludtam volna. *
~ Nem, festek túl meggyőzően, de ismerve az ittenieket már biztos mindenki alszik. A diákok eddig olyan jól neveltnek tűnnek. A Raccanovba meg tisztára úgy érzem magam, mint ha egy csapat levitás közé csöppentem volna. Talán, jobban jártam volna valamelyik másik házzal, bár most már úgy érzem hogy még minisztérium is tetszetősebb lett volna ennél. Akkor legalább saját keresetem lenne, és nem függenék ennyire anyuéktól. ~
* Folytatom a gondolkodást, miközben kicsit megrázom hajamat hát ha javít valamennyire a helyzetemen. Ezt követően, már tényleg megindulok a közös helyiségek felé, ahol legnagyobb meglepetésemre egy másik ifjú kékbe ütközöm. Mivel, házunkhoz méltóan olvas ezért nem szólítom meg ha nem simán elterpeszkedem, az egyik hatalmas kanapén, amelyet máskor mindig befoglalnak a nagyobb társasságok előlem. *

4Klubhelyiség  Empty Re: Klubhelyiség Hétf. Feb. 13, 2012 4:46 am

Louis Mahoney

Louis Mahoney
Raccoonov
Raccoonov

*Figyelmesen néztem végig minden egyes, helyenként már kissé szétfolyt szót. A régi boszorkányégetésekhez vezető útról mesélt, a varázslásról, csak mindezt egy nagyon régi világnézettel együtt ölelte föl. A caelo és az infernum kapcsolatáról, az illuminatihoz vezető titkos útról végeláthatatlanul hosszú sorokon keresztül írt. Jó választás volt. Annyira kellett összpontosítanom, hogy nem tudtam más dolgokról gondolkodni. Fel sem tűnt volna, hogy másvalaki is bejött a szobába, ha az erre kiélezett érzékszerveim nem jeleznek. A füleim aprót mozdultak, amint elérkezett hozzájuk a puha lépések és a szőnyeg súrlódásának a hangja. Majd az orromba kúszott az az intenzív illat... Felpillantottam. Persze, hogy nő volt. Visszafordultam a könyvhöz. Mélyen beleburkolóztam a váltakozó percekbe és a csendbe. Az egyik jött-ment, a másik állandó volt. Hosszú idő telt el, mire újra lapoztam volna. Amint megláttam a következő oldalt, tele régen tanult, bonyolult kifejezésekkel és szószerkezetekkel, halk sóhajt hallattam majd becsuktam a könyvet. Ez már nekem is sok volt. Felálltam és lassan nyújtózkodtam. Utána megfogtam a régi kötetet, elsétáltam vele egy távolabbi polcig és visszaraktam a helyére. Az illat még mindig ott motoszkált a fejemben. Bár anélkül is tökéletesen érzékeltem egy másik diák jelenlétét. Még mindig nem éreztem magam sem elég álmosnak, sem elég elgyötörtnek ahhoz, hogy az ágyam felé vegyem az irányt. Így inkább megfordultam, a kanapé felé sétáltam és leültem a lány közelében.
- Csatlakozhatok? - *Kérdeztem barátságosan elmosolyodva. Sokkal jobbnak tűnt valakivel együtt virrasztani, mint egy alig kiolvasható, latinul íródott, lehetetlen szavakkal teli könyv fölött gubbasztani egész éjszaka.
- Kíváncsi voltam, te vajon tudod-e, miért nem könnyű ma elaludni. - *Néztem rá szelíden elkerekedett szemekkel, kicsit érdeklődő pillantással.

5Klubhelyiség  Empty Re: Klubhelyiség Pént. Feb. 24, 2012 6:01 am

Sussane Rayfield

Sussane Rayfield
Raccoonov
Raccoonov

* Éppen, hogy sikerült kényelmesen elhelyezkedni, amikor az eddig békésen olvasgató fiú odajött hozzám. Tekintettemet, hanyagul emelem fel rá majd törökülésbe húzom a lábaimat, hogy jobban elférjünk. Ez kényelmes ugyan, de komoly hátránya, hogy a hálóingem fel csúszik kissé, így láthatóvá válik a világoszöld színű bugyim *
- Szia! Persze, nyugodtan! -
*Mondom neki hibátlan Manchesteri angolsággal, majd arrébb rakom a chipsemet, az üdítő italomat pedig az ölembe helyezem el, így akár közelebb is ülhet ha szeretne. Hiába, nem vagyok az a harapós típus és ma este még kedvem is van a férfitársasághoz. *
~ Remélem, jól beszéli az angolt és nem lesznek nyelvi problémáink, kezd kissé idegesítő lenni, hogy olyan nehezen tudom megértetni magamat. Egész, helyes srác bár pofija nekem kicsit túlzottan lányos és olyan kevés férfiasság van rajta. Talán, ha szakálla lenne jobban nézne ki, de a szakállas férfiak meg olyan gázok. ~
* Gondolkodom el, mit sem törődve azzal hogy könnyű kis hálóing mely testrészeimet fedi fel éppen. A szememmel az övét keresem, majd mikor megtaláltam keményen, az övébe fúrom hát ha meglátok benne valami érdemlegeset. *
- A nevem Suzanne, de szólíts egyszerűen csak Suzynak. Elég egyértelmű kérdés, hogy én miért nem tudok aludni, a te indokaidat azonban nem ismerhetem. -
* Hallatszik a hangom, ezúttal némileg sejtelmesebben majd megemelem az ölembe lévő energia italt, felbontom és nagyot kortyolok belőle. Ezt követően a chipses zacskót nyitom fel, és felé nyújtom, hát ha szereti ő is. *
- Tessék, vegyél! Ha kérsz tudok hozni neked energia italt, egyszerű begyűjtő bűbáj az egész semmi több. -
* Folytatom, a megkezdett beszélgetést, majd veszek Chipsből és bekapok néhány darabbot. A tekintettemet továbbra is fiún tartom, és kíváncsian várom a válaszait. *

6Klubhelyiség  Empty Re: Klubhelyiség Szomb. Márc. 17, 2012 8:55 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*Nem vagyok itt olyan régóta, még is, valamiért már nem érzem magam olyan újnak ezen a helyen. Nagy levegő kellett hozzá az első hónapokban, hiszen nem a legkellemesebb újnak lenni egy helyen, ahol eddig még sosem jártál. Persze mindig rossz újnak lenni, ezt tapasztaltam már jó párszor.
Vettem egy nagy levegőt, hónom alá csaptam eddig kezemben tartott könyvemet, majd besétáltam a klubhelyiségbe. Voltak bent egy páran, ám de valamiért sosem érdekelt senki sem. Megvolt a magam gondja baja, bár néha jól esett néhány baráti szó.
Megejtettem feléjük egy apró, rövid mosolyt, s csendesen köszöntem, aztán letelepedtem az ablak alá, miközben letettem az Animágiáról szóló könyvemet.
Erőltettem egy cseppet, hiszen minél jobb, és jobb akartam lenni. De most őszintén... ki nem akar az lenni?
Ásítottam egy nagyobbat, majd lehunytam szemeimet. Elfáradtam, hiszen viszonylag hosszú napom volt. Lefeküdni még nem volt kedvem, így csak üldögéltem ott, küzdve az ébrenlétért.
Felesleges volt. Perceken belül elaludtam, s ismét hallottam fejemben anyám sikolyát, a baleset pillanata, s a rémes bűntudat. Az arca, a véres foltok.
Felriadtam. Hideg verejték csorgott végig arcomon. Annyi idő eltelt már azóta, s még is visszatérő rémálom. A mugli dokim szerint, a sokk miatt van, ami akkor ért. Szerintem viszont a bűntudat. Nem lepődnék meg rajta, hogyha az anyám szelleme kísértene...*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Klubhelyiség
» Klubhelyiség

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.